נדבקה לשוני לחיכי

במדינת ישראל, אשר בה יש כביכול רוב חילוני ומשטר דמוקרטי וליברלי, פועלת מסחטת כספים וכפיה דתית בשם "הרבנות הראשית". ברודנות הרבנות לא כל אחד יכול להתחתן, וגם אם כן – אז רק לפי החוקים וההלכות שלהם, גם אם אין לזה שום הקשר לחיים החילוניים המודרניים שלנו. על חוסר השוויון שנעשה כלפי נשים תחת המוסד הנ"ל ובטקס עצמו, בו האישה נמכרת תחת החוזה בחופה תמורת נדוניה וטבעת, ניתן להרחיב את הדיבור, אך משיתוף הפעולה העיוור שלנו, ההולכים עם העדר, קשה להתעלם.

האהבה הנרקיסיסטית לטקס המגלומני בסגנון וולט דיסני שהחופה מאפשרת, הגשמת חלום הילדות של כל אשה, הופך עוד יותר בקלות לשיתוף פעולה עם המוסד שכל כך מפלה נשים ומתייחס אליהם כסחורה. לפעמים אנחנו כנשים כל כך מתמסרות למירוץ הזה לחתונה ילדים, הגשמת החלום שראינו בסרטים שאנחנו מתעוורות ולא רואות את העוול שנעשה לנו. מטרת הפרויקט הזה היא לחשוף את שיתוף הפעולה שלנו עם מנגנון הכוח של הרבנות, ולהתחיל לשאול מדוע הוא מתקיים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew