יגון טוב

"Good Grief", סרט אנימציית סטופ-מושן של במאית הקולנוע האוסטרלית פיונה דלווד, מתעד את יגונם של חמישה אנשים שונים שאיבדו מישהו או משהו שהיה יקר ללבם, ואת תובנותיהם על החיים בעקבות האובדן – בין אם מדובר בהורה שהלך לעולמו, ארנבת שמתה, רגל שנקטעה או חברה קרובה שהתאבדה. שם הסרט קצר הוא בעל משמעות כפולה בלועזית: תרגומו המילולי הוא "יגון טוב" אולם המשמעות המקובלת של צירוף המילים good grief היא "אלוהים אדירים".

תיאורי היגון ותובנותיו המובאים בסרט נלקחו מתוך ראיונות מוקלטים עם אנשים אמיתיים, אך מבחינה חזותית מוצגים האנשים בסרט בתור דמויות אנימציה לא אנושיות. כך למשל, דן, שאיבד את שני הוריו בתוך שבועיים, מופיע בסרט בתור כלב, ואילו הילדים שרה ואלכס, המדברים על מות הארנבת שלהם, מוצגים בסרט בתור ירקות.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew