המשטרה ביקשה מאזרחים תמונות עם שוטרים – ונענתה במבול צילומי אלימות משטרתית

משטרת ניו יורק יצאה בקמפיין לשיפור תדמיתה, וקראה לתושבי העיר להעלות צילומים שלהם בחברת שוטרי העיר לחשבון טוויטר של המשטרה, ולתייג אותם תחת התגית myNYPD#.

עם זאת, במשטרה לא צפו כנראה את תגובת תושבי התפוח הגדול, אשר הציפו את טוויטר בצילומים המתעדים אלימות משטרתית כלפי אזרחים. "איש לא מקיז את דמי. טוב, חוץ ממשטרת ניו יורק. הם דווקא עושים את זה הרבה", כתב גולש שהעלה לתגית myNYPD# צילום של מפגין זב דם נעצר על ידי שוטרי ניו יורק.

"משטרת ניו יורק מקפידה על שמירת רמת הרעש עד כדי כך שהיתה מוכנה לירות בכלב של הומלס בזמן שהוא סבל מהתקף", כתבה מישהי אחרת שהעלתה צילום של האירוע שהתרחש בשנת 2012.

בצילום נוסף שזכה לתפוצה נרחבת נראה שוטר מניף אלה בידו בדרכו להכות מפגין. "כאן משטרת ניו יורק יוצרת קשר עם חברי קהילה שלה, משנה תפיסות וכובשת לבבות, אלה אחת בכל פעם", נאמר בכיתוב שנלווה לצילום.

 

גולשים אחרים ניצלו את הבמה שהעניקה להם משטרת ניו יורק, לבקר את היד הרכה שמפעילות רשויות החוק כלפי עבירות פיננסיות של בנקאים.

 

בה בעת, תגובת הנגד הציבורית לקמפיין המדיה החברתית myNYPD# הולידה גם תגית מקבילה של משטרת לוס אנג'לס, myLAPD#, שאותה הציפו הגולשים בצילומים של אלימות משטרתית בעיר. 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew