התרופה שלך מרגלת אחריך

נמאס לך שהמדינה עוקבת אחרייך כמעט כל הזמן ובכל מקום? זבש"ך. כי בקרוב צפוי המעקב אחריך לעלות מדרגה בעקבות כוונת יצרנית התרופות השוויצרית נוברטיס לייצר גלולה חדשה המכילה שבב אלקטרוני זעיר בתוכה.

השבב יופעל על ידי חומצות הקיבה של נוטל הגלולה, וישלח מידע למדבקה קטנה על עורו של המטופל אשר תשדר את הנתונים באופן אלחוטי לטלפון חכם או לאינטרנט. פרויקט "הגלולה החכמה" הראשון יתמקד בווידוא כי מטופלים נוטלים את התרופות בזמן הנכון ומקבלים את המינון הנכון. במקרה שאדם לא ייטול תרופה על פי מרשם הרופא, הוא יקבל הודעת טקסט עם תזכורת.

בטווח הרחוק, מתכננת החברה להרחיב את השימוש בגלולות, ולנצל את המידע הביומטרי שהשבב יכול לאסוף – החל מקצב הלב וטמפרטורה וכלה בתנועות גוף – כדי לבדוק אם התרופות פועלות ביעילות.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew