שוטרים עיכבו לחקירה ילדה שכתבה עם גיר על המדרכה

שוטרי משטרת ירושלים עיכבו לחקירה נערה תושבת יצהר לאחר שהבחינו כי היא כתבה בגיר על המדרכה את המילים "תג מחיר", "נחמן מאומן" ו"רמת מגרון לעד" בפינת הרחובות יפו וקינג ג'ורג'.

עדי ראייה סיפרו לאתר סרוגים כי נגד הנערה וארבע מחברותיה התנהל מרדף לאחר שהן נמלטו מהשוטרים, וכי רק לאחר הגעתם של עשרה שוטרי יס"מ נתפסה הצעירה. המשטרה עיכבה לחקירה גם אדם אחר שניסה להפריע לעיכוב הנערה.

"המשטרה מאבדת עשתונות", אמר עו"ד איתמר בן גביר שהוזעק למקום. "בשבוע שעבר עצרו ילדים שהסתובבו עם מסמרים וטוש, והיום הילדה חשודה כי כתבה תג מחיר בגיר. המשטרה בפאניקה".

עיכוב הקטינה מצטרף למקרים נוספים מהשבועות האחרונים בהם משטרת ירושלים מיהרה לעצור ולעכב קטינים החשודים בפעילות "תג מחיר", גם כאשר מדובר בזוטות. כך למשל לפני כשלושה שבועות עוכבו שתי נערות בחשד שכתבו "תג מחיר" באמצעות חול ואבנים בבית הקברות המוסלמי שליד הר הבית, ובפסח נעצרו שני קטינים נוספים בחשד שתלו שלטים בכניסות להר הבית שעליהם נכתב שההר סגור למוסלמים לרגל "עבודות לבניית בית המקדש".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

2 תגובות

 1. מלך בשר והרבה דם
  מאי 18, 2014

  סמים זו הגדרה כל כך רחבה שאם נתקטנן סביבה תמצא גם את עצמך במעצר.
  גופם של אנשים לעצמם הוא, ולמי שיחליטו לחלוק אותו עימם.

  להגיב

 2. יאיר ישראל חרעוץ
  מאי 16, 2014

  יפה, אבל את מעשני הנרגילות והסמים הם לא עוצרים וזה מה שמקומם כל כך.

  להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew