להיט חדש בקרב ילדי מאה שערים: פאזל של משכן הכנסת נשרף

משחק פאזל שיוצר תמונה של ילדים רוקדים עם הוריהם לצדו של משכן הכנסת כשהוא עולה באש הפך באביב 2014 למשחק המבוקש ביותר בקרב ילדי שכונת מאה שערים בירושלים.

אתר וואלה דיווח כי הפאזל מורכב מ-50 חלקים שיוצרים תמונה של קבוצת ילדים רוקדים עם הוריהם לצלילי שירים אנטי ציוניים כשהם רוקדים, שמחים וצוהלים על שריפתו של משכן הכנסת בירושלים.

על חבילת המשחק מופיעים ציטוטים של רבנים מחסידות סאטמר ופלגים אנטי ציונים נוספים. המשחק חולק חינם לאלף ילדים שהשתתפו באירוע שהתקיים בשכונה בל"ג בעומר האחרון ומי שאחראי למימון הפרויקט הם גורמים אנטי ציוניים מארה"ב.

"התגובות שקיבלנו מההורים והילדים היו טובות", סיפר ישראל מאיר הירש, אחד מראשי הפלג החרדי נטורי קרתא, "הם היו מאד מרוצים". לדברי הירש, המטרה בחלוקת הפאזל הייתה "להכניס למוחם של הילדים את השנאה נגד הציונים כבר מגיל קטן. לחנך אותם שהציונות היא לא דבר שיש לה קשר לעם ישראל. החינוך הזה צריך להיעשות כבר מגיל קטן".

יואליש קרויס, אב ל-13 ילדים ודמות ידועה בשכונה הביעו שביעות רצון מכך שילדיו קיבלו את הפאזל, "צריך לחנך אותם שאנחנו נגד המדינה ויום אחד היא תתבטל", אמר ודחה את הטענה כי מדובר בהסתת הילדים לשריפת הכנסת בפועל, "אף אחד לא יעשה את זה. כל ילד גדל ומבין שהציונות היא אסון וכל מה שיש לנו לעשות זה רק להתפלל, להתבדל מהציונים ולא לקחת מהם כסף. אין דרך אחרת להילחם בזה".

עוד באותו עניין...

תגובה אחת

  1. יאיר ישראל חרעוץ
    יונ 06, 2014

    הו… כמה אמיתי, כמה נחמד… איך אני אוהב שהשנאה של אנשים היא כנה.

    להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew