פעוט הפך את דרכון אביו לחוברת צביעה – האב נתקע בחו"ל

איזה הורה לא יהיה גאה בילד שלו כשזה מציג בפניו ציור מעשה ידיו? ובכן, כנראה שנמצאה דוגמה למקרה כזה.

אזרח סין שנסע יחד עם בנו בן הארבע לחופשה בדרום קוריאה, נתקע במדינה לאחר שבנו חובב הציור החליט לקשט באיורים את הדרכון של אביו. דרכון, כך גילה הפעוט, יכול לשמש כחוברת צביעה. הילד היצירתי הוסיף באמצעות טוש זקן ושפם לצילום הדרכון של אביו, וקישט את הדרכון בשלל ציורים מתוקים נוספים.

לאחר שגילה את תוצאות הפרץ האמנותי של בנו, מיהר האב הסיני לברר האם יוכל לעזוב את דרום קוריאה ולחזור למולדתו עם דרכונו המעוטר. למרבה אכזבתו, הסבירו לו פקידים דרום קוריאנים כי לא יורשה לעזוב את המדינה מכיוון שלא ניתן לזהות אותו בוודאות על פי צילום הדרכון, וכי יצטרך להוציא דרכון חדש בעודו במדינה – תהליך ממושך ועתיר ניירת.

האב המיואש העלה צילום של הדרכון המעוטר לאתר ווייבו הסיני, המקבילה של טוויטר האמריקאי, בצירוף הודעה המבקשת עזרה כיצד לשוב למולדתו במהרה. תגובת בנו לא נמסרה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew