החזית נגד הסלולר לקחה אחריות על הפלת הרשת של סלקום

החזית נגד הסלולר לקחה אחריות על הפלת הרשת של סלקום ושל גולן טלקום, שרוכבת על רשת סלקום, ומסרה כי בכוונתה להמשיך לבצע פעולות חבלה עד למיגור השימוש בטלפונים סלולרים.

"מאות אלפי בני אדם נהנו מכמה שעות של שקט לאחר שהצלחנו להשתיק את המכשירים המעצבנים והמסרטנים באמצעות מהלומה מדויקת לליבת הרשת של סלקום", נאמר בהודעה שפירסמה החזית נגד הסלולר. "לא נכנע לעולם המנוכר שחברות הסלולר מנסות לכפות עלינו; עולם שבו כל אחד שקוע בטלפון שלו, ולא רואה דבר מלבדו", נכתב בהודעה.

סרטון שצורף להודעה מראה עינויים של מכשיר סלולר המוחזק כבן ערובה על ידי אנשי החזית (אזהרה, הסרטון קשה לצפייה!). "בכוונתנו להתחיל להוציא להורג בני ערובה במידה שדרישותינו לא ימולאו", נאמר בהודעה. בין דרישות החזית: חזרה לשימוש בטלפון קווי למעט שירותי חירום, הלאמת חברות הסלולר והפיכתן ליצרניות מכשירי ווקי טוקי, וביטול משרד התקשורת.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew