האקרים פרצו לטוויטר של דובר צה"ל והודיעו על דליפה גרעינית בדימונה

חשבון הטוויטר הרשמי של צה"ל באנגלית נפרץ על ידי האקרים של הצבא האלקטרוני הסורי, שהעלו ציוץ בו נטען כי קיים חשש מדליפה רדיואקטיבית בכור בדימונה.   

"אזהרה: תיתכן דליפה גרעינית מהכור בדימונה לאחר ששני טילים פגעו בכור", נכתב בציוץ שהועלה לחשבון טוויטר של צה"ל, אשר מתהדר ביותר מרבע מיליון עוקבים. בציוץ המשך, נכתב "תמיד דרך הצבא האלקטרוני של סוריה – תחי פלסטין".

כעבור מספר דקות, לאחר שגולשים שיתפו את הציוץ המבהיל על הדליפה בדימונה יותר מ-100 פעמים, נמחק הציוץ ופורסמה במקומו התנצלות של דובר צה"ל. "אנחנו מתנצלים על הציוצים הלא נכונים בחשבון הטוויטר שלנו. נילחם בטרור בכל החזיתות, כולל במרחב הסייבר".

הצבא האלקטרוני הסורי, קבוצת פצחנים המזוהה עם תומכי משטרו של הנשיא אסד בסוריה, מסר בהודעה שפירסם כי הפריצה לחשבון טוויטר של צה"ל נעשתה בתגובה למתקפה הישראלית על בסיס צבא בגולן הסורי בחודש שעבר.  

בחשבון טוויטר של הצבא האלקטרוני הסורי אף הכריזו ההאקרים כי פרצו "לכל מנגנון התעמולה של הישראלי", ואף צירפו צילום מסך לביסוס טענתם.

הפריצה לחשבון טוויטר של צה"ל באה ימים ספורים בלבד לאחר שהאקרים של הצבא האלקטרוני הסורי פרצו לבלוג הבינלאומי של צה"ל, והשתילו בו הודעה בזו הלשון. "ממשלת ישראל מבצעת פשעי מלחמה על בסיס יומיומי כלפי הפלסטינים והיא המפרה הגדולה ביותר של זכויות אדם. בנוסף לסוגיה הפלסטינית, זאת גם אזהרה לישראל בעקבות הפיגועים שביצעה נגד בסיסי הצבא הסורי".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. יפה יוסף
    יול 15, 2014

    ערבים שקרנים.משקר לא יוצא דבר טוב.לא יודעים כבר מה לעשות נגד היהודים ,נשאר להם רק לשקר.לא ללמוד מהם.

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew