נתניהו: נהרוס את בתי משפחות המחבלים הימניים שרצחו הנער הפלסטיני

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום בעקבות מעצרם של החשודים בביצוע הרצח של הנער הפלסטיני מוחמד אבו חדיר, כי בכוונתו להורות על הריסת בתי משפחותיהם של המחבלים הימניים, שחלקם מתגוררים בבית שמש.

"הוא נחטף ונרצח בדם קר על ידי חיות אדם", אמר נתניהו בפתח ישיבת הקבינט. "נקמת דם ילד קטן עוד לא ברא השטן, וגם לא נקמת דם של נער צעיר וטהור – שהיה בדרך הביתה לפגוש את הוריו – ולא ייראה אותם עוד". ראש הממשלה אף הודיע כי בכוונתו לקיים ביקור ניחום אבלים אצל משפחת הנער בשכונת שועפאט, כפי שעשה במקרה של רצח שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בגוש עציון.

נתניהו גם אותת כי בעקבות רצח הנער הפלסטיני על ידי טרוריסטים ימניים, לא תהיה לו ברירה אלא לפרק את ההסכם הקואליציוני עם מפלגת הבית היהודי. "כשם שלא יעלה על הדעת הסכם פיוס בין הרשות הפלסטינית לחמאס, לא יתכן שהליכוד ביתנו יישב יחד בממשלה עם הבית היהודי", אמר ראש הממשלה.

נתניהו גם הודיע כי החליט שהצעת החוק נגד שחרור מחבלים מהכלא תיאכף בקפדנות גם על מחבלים יהודים, כמו למשל שחר בוטביקה וינאי לאלזה, שוטרי מג"ב שהשליכו מרכב נוסע את הנער הפלסטיני עמראן אבו חמדייה וגרמו למותו בשנת 2002, ואשר שוחררו לאחרונה מהכלא בתום 4.5 שנות מאסר, לאחר ריצוי מעט יותר ממחצית מעונשם.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. גילי
    יול 11, 2014

    ביבי איש שקרן ונבזה. הילדים האלה רצחו- כי נמאס להם. נמאס מרצח החיל שישן באוטובוס, מהמלצר מבת ים שנרצח עי פלסטינאי והקש האחרון הרצח הברוטלי של שלשת הנערים- כי היו יהודים. החמס מאמין ברצח לצערי. וכל רצח כזה הורס משפחה ונשכח אחרי יומים מהציבור- אבל מספיק. ממשלה שלא מגיבה אכן אנשים יקחו את החוק לידם. עם שרוצח אותך במקום לבנות את עצמו-שב ושב, טרגון שיורה טילים שלא עושים פה כלום- ויודע שכל טיל כזה יגרור אחריו הפגזות אין סוף של עמו שלו- אין דרך אחרת חוץ מתגובה. ביבי הורס את המדינה הזאת וביחוד מבחינה כלכלית.

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew