איך לישון בשקט כשהממשלה שלי הורגת ילדים?

בימיה הראשונים של מתקפת צוק איתן פירסם דור זיגדון לקס תרשים זרימה שנועד להקל על ייסורי המצפון של ישראלים יפי נפש.

"בימים האחרונים הרבה אנשים באים ושואלים אותי: דור, אתה יודע הכול. איך לישון בשקט כשהממשלה שלי הורגת ילדים?", כתב דור בדף הפייסבוק שלו. "להם אני עונה: א. 'אתה יודע הכול' זו הצהרה, לא שאלה. ב. תירגעו, תרשים הזרימה הפשוט הבא יציל אתכם מכל מצוקה נפשית ויזכיר לכם שעם ישראל חי. מוגש כשירות לרחמנים בני רחמנים".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

2 תגובות

 1. אלי
  ספט 03, 2014

  יש לי רעיון ממש טוב בשבילך, פשוט תאשים את ההורים של הילדים מפגר…. אני לא מבין מה מסורי בזה שאחי ימות ולא ילד? הרי גם אחי הוא ילד קטן של משהי! יש לך בעיה עם המורכבות האובייקטיבית של העולם ולא עם הממשלה שלך שרוצחת ילדים, אתה פשוט מזדהה עם עמדה זו כי היא יותר קורצת לנו היום מבחינת הדימי העצמי שלנו אך זוהי מניירה שחוקה ועלובה אשר מעידה יותר מהכל על רמת מודעות ורמת חשיבה נמוכה, שאינה מסוגלת להבין את המורכבות של העניין ולכן ישר קופצת לביקורת של מה שראוי ולטענות שטחיות ביותר על ממשלה שהורגת ילדים. תגיד לי ברצינות, איזה הורה שמאיר את בנו באיזור לחימה? איזה הורה יעדיף שבנו ימות כדי שאתה תרגיש יותר מוסרי? שלח את ילדיך והנח להם למות, זה בסדר מבחינתי שאתה תסבול בגלל ההזיות ההומניסטיות( שאינן הומניסטיות כלל כי אתה מעדיך שרק בן אדם אחד לא יסבול_ פלסטינים) ואינך מבין את מורכבות המצב – אני מעדיף שצה"ל יפציף בניין וימוטט אותו על כך יושביו, נשים גברים וטף ושחייל ישראלי אחד לא ימות. האם זה אכזרי בענייך? ואם כן, היכן רחמייך לחייל ולהוריו? האין הם חלק המין האנושי, הומנים?

  להגיב

 2. תומר
  יול 12, 2014

  הייתי משנה את השורה האחרונה:
  מצה"ל => חחחח נראה לכם שצה"ל ידווח שרצח ילדים?

  להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew