15 סטטוסים של חגי עמיר

הוא תומך במדינה דו-לאומית דמוקרטית, יצא להגנת חנין זועבי, ולא מאמין לשקרים של הממסד הצבאי והציוני. הכירו את תפיסת העולם של חגי עמיר, אחיו של רוצח ראש הממשלה יצחק רבין.

ביוני 2013, חודש בלבד לאחר שהשתחרר מהכלא לאחר ריצוי 16 שנות מאסר בגין סיוע לאחיו ברצח רבין, פתח חגי עמיר עמוד פייסבוק, ומאז הוא לא מפסיק להפתיע (עוד פה).

באוקטובר 2015 נעצר עמיר בחשד כי פוסט שכתב בפייסבוק מהווה הסתה לאלימות ואיומים נגד נשיא המדינה, ראובן ריבלין. בעקבות האירוע, ולאחר שחשבונו בפייסבוק נחסם, החליף עמיר את שמו ברשת החברתית לעמנואל גולדשטיין, הלקוח מספרו של ג'ורג' אורוול "1984", בו היה אויב העם הנצחי ומנהיג המחתרת שחותרת תחת האח הגדול.

הנה מבחר של סטטוסים שהעלה חגי עמיר לעמוד פייסבוק שלו מאז פתיחתו בקיץ 2012, תחילה תחת שמו ובהמשך תחת השם עמנואל גולדשטיין.


3 תגובות

 1. נצנוץ
  אוק 29, 2015

  האיש לא איש שמאל ולא נעליים … הוא מונע משינאה למימסד שכלא אותו ואת אחיו הרוצח! יש חשש שבסטאטוס שלו נגד ריבלין הוא ייקח את "רצון אלוהים" לידיו! כמו שכבר כתב: "רק הקב"ה קובע כפי שהוא קבע שרבין יתפגר למרות שריבלין וחבריו לא ממש הסכימו"… זה מספיק! הקב"ה זה ממש יגאל עמיר, ולמה לא, בקביעת חייו או מותו שלראובן ריבלין, לא ייצג אותו עלי אדמות חגי עמיר? אין שום סיבה להלל ולהאדיר אותו! ויש לחשוד בו בכוונה בלתי טהורה בעליל!

  להגיב

 2. משה
  מאי 01, 2015

  נראה לי שאני אעשה לו לייק…

  להגיב

 3. ערן
  יול 26, 2014

  ואולי הוא פשוט סוכן שב"כ? 😉

  להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew