רוצים להגיש מועמדות? פרס מוסקוביץ'-כהנא לציונות מתנחלים לשנת 2011

פורסם במקור בבלוג תיקון עולם

איל ההון האמריקאי ארווינג מוסקוביץ', נדבן בניית ההתנחלויות הידוע גם בזכות עסקי בתי החולים וההימורים שלו בארה"ב, הודיע אתמול על תחילת תקופת הגשת המועמדויות לפרס מוסקוביץ'-כהנא לציונות לשנת 2011. על המועמדים להיות מאמינים נלהבים בעליונות יהודית בכל ארץ ישראל התנ"כית ולהיות מומחים בקרב מגע ובכל ההיבטים של החזקה וטיפול בנשק. לא יזיק אם הם הרגו או פצעו קשה איזה ערבוש. סרטון וידיאו בו נראה מועמד שופך שמן רותח על שוטרים ישראלים בזמן פינוי התנחלות ללא ספק מהווה יתרון. חובה על כל מועמד רציני להשתתף לפחות פעם אחת בפוגרום בערבים שמארגן ברוך מרזל. אם קראת בעבר לחיסול ראש ממשלה שיסכים לוותר על סנטימטר אחד בירושלים, אז אתה בחור כלבבנו. אם אתה מוכן להכריז קבל עם ועדה שמדינת ישראל יכולה ללכת לעזאזל ושאתה תומך בממלכה יהודית שמנוהלת על פי חוקי ההלכה, אז יש לך סיכוי לזכות בפרס.

הזוכה בפרס, בסך 50 אלף דולר, חייב לנצל את כספי הפרס למטרות הגנה על אחינו בארץ הקודש מפני חלאות-אדם נאלחות ומגעילות. המטרה המועדפת היא רכישת כלי נשק לביצוע משימתך הקדושה או לחילופין לנצל את כספי הפרס לשחרור בתים שהיו בעבר בידי יהודים ואשר נמצאים כיום בידיים מזוהמות.

בין הזוכים בעבר בפרס:
מאיר כהנא זצ"ל
ברוך גולדשטיין
יגאל עמיר
ג'וליאן סופיר
אשר וייסגן
עדן נתן זאדה
ג'ק טייטל

אם אתם חושבים שאתם מתאימים, אתם מוזמנים להגיש את מועמדותכם. רודפי שלום, שמאלנים, אוהבי ערבים ויהודים אכולי שנאה עצמית – אתם יכולים לוותר מראש.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew