מה קורה כשמשמיעים לאחור הקלטה של מי שהשמיע לאחור את Stairway to Heaven?

מטיף הטלוויזיה הנוצרי פול קראוץ', מייסד רשת הטלוויזיה הנוצרית הגדולה בעולם, חשף בשנת 1982 כי אם משמיעים לאחור את השיר Stairway to Heaven של להקת הרוק לד זפלין, מגלים שמושתלים בו מסרים המצדדים בפולחן השטן.

כך למשל, אם משמיעים לאחור את שורת השיר "If there's a bustle in your hedgerow", ניתן לשמוע את המילים "Here's to my sweet Satan", וכשמנגנים לאחור את השורה "and it makes me wonder" שומעים את המילים "no escaping it".

אולם כעת מתברר כי גם קראוץ' עצמו שתל מסרים סמויים בעת שהשמיע לאחור את שירם המפורסם של לד זפלין בתוכנית הטלוויזיה שלו בשנות ה-80. אם שומעים לאחור את הקלטת דבריו של קראוץ' בתוכנית, ניתן לשמוע אותו בבירור אומר דברי כפירה כמו "שיקרו להם דרך שרה (אמנו)" – "Yes, you see our mystery here… they'd been lied to though Sarah" – שאותו ניתן לשמוע 1:12 מתחילת הסרטון, או משפט סתום כמו "they all wanted us in the Alps", שאותו ניתן 0:23 מתחילת הסרטון.

ויש גם נקודות אור: בהשמעה לאחור של ההשמעה לאחור, השיר של לד זפלין נשמע רגיל.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew