חוות מקלט ראשונה במזרח התיכון לבעלי חיים שניצלו מניסויים ומשקים מתועשים

תנועת זכויות בעלי החיים 269 הודיעה על הקמת חוות המקלט הראשונה במזרח התיכון לבעלי חיים שניצלו מתעשיית המזון וממעבדות ניסויים. תרומות לחווה יתקבלו בברכה. עוד פרטים כאן.

"כיום אנו מודיעים בשמחה על הקמתה של חוות השחרור הראשונה של תנועת 269Life וחוות המקלט הראשונה בישראל. החלום הפך למציאות, וכעת נוכל לתת קול אמיתי לבעלי החיים, כשכל המבקרים בחווה ייווכחו שלחיי ההתעללות והניצול הנכפים עליהם בתעשיות השונות יש אלטרנטיבה פשוטה", נאמר בהודעה על הקמת החווה

בתנועה מעריכים כי כבר בשנה הקרובה ישוקמו בחווה 500 תרנגולות, 20 עזים, 50 ארנבות, 200 עכברים וחולדות, 10 ברווזים, 10 כבשים, שתי פרות, חמישה אווזים ו-40 תרנגולי הודו.

תנועת Free 269 הוקמה באוקטובר 2012, אבל הרעיון שהוביל להקמתה נולד חמישה חודשים קודם לכן, עם הולדתו של עגל 269 באחת מרפתות מרכז הארץ. התנועה שואבת את שמה ממספרו של העגל שחולץ בקיץ 2013 מהרפת בה נכלא זמן קצר בטרם היה אמור להישלח לשחיטה.

ב-22 החודשים שחלפו מאז הקמת Free 269 ביצעה התנועה שורה של פעולות, בהן צריבה מרצון של בשר פעילים בברזל מלובן עם המספר 269, שחרור תרנגולות מלוליםהתפרצות לבמה בטקס תחרות מלכת היופי, מנגל בשר חתולים בפארק הירקון ביום העצמאות והנחת ראשים כרותים של פרות, כבשים ועזים שחוטות במזרקות, בליווי הכיתוב "קירות בתי המטבחיים הפכו שקופים".

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew