לראשונה בתולדות הכדורגל הישראלי: אוהדי כל הקבוצות מתאחדים למאבק אחד

מאבק אוהדי הכדורגל בישראל נגד המחירים היקרים של כרטיסי המשחקים, אשר הצליח לראשונה לאחד את אוהדי כל המועדונים, ממשיך לצבור תנופה. אוהדים של שלל קבוצות תלו במהלך הלילה ברחבי הארץ עשרות שלטים פירטיים הדורשים מבעלי הקבוצות רודפי הבצע והתהילה להוזיל את מחירי הכרטיסים.

כמובן שכל שלט מאולתר שנוצר על ידי האוהדים היה בצבעי הקבוצה שהם אוהדים, וגם המסרים שנכתבו על השלטים היו מגוונים: "כרטיס לכל כיס", "כדורגל לעם", "כדורגל – לא רק לעשירים", "הכדורגל שייך לאוהדים" ו"לאן הכסף הולך" (רמיזה לעמלות הגבוהות שגובה משרד הכרטיסים 'לאן').

שלטים כאלה ונוספים נתלו באזורים מרכזיים בארץ. בתל אביב, תלו אוהדי הפועל ומכבי שלטים מעל נתיבי איילון, בגשר המחבר את קניון עזריאלי לקריה וברחוב אבן גבירול, ובחיפה הונף שלט באצטדיון 'סמי עופר'. אוהדי בני סכנין הרימו שלט משלהם באצטדיון דוחא.

"המחאה חיה ובועטת", מסר ארגון 'אחים לסמל" של אוהדי מכבי ת"א, "עמותות האוהדים והארגונים עובדים בשיתוף פעולה נדיר למען המטרה הנעלה הזו, ואנחנו נמשיך לפעול במלוא העוצמה בכל אמצעי חוקי שקיים עד שנשיג את מטרותינו ואתם תזכו בכרטיס לכל כיס".

המחאה החלה לפני כחודשיים, בעיקר ברשתות החברתיות, אך בהמשך התרחבה גם אל מחוץ לאינטרנט: משחקים הוחרמו, דיוני חירום נערכו בכנסת ובמנהלת הליגה, וכן הופעל לחץ על בעלי הקבוצות להוזיל את המחיר למרבית משחקי ליגת העל ל-50 שקלים (ללא עמלה).

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew