בן 90 בארה"ב נעצר כי האכיל הומלסים

משטרת העיר פורט לודרדייל במדינת פלורידה בארה"ב עצרה שלושה גברים – בהם זקן בן 90 ושני כמרים – בגלל שחילקו מזון לחסרי בית, תוך הפרתו של חוק עירוני חדש שנכנס זה עתה לתוקף ואשר אוסר על חלוקת אוכל להומלסים.

"אחד השוטרים אמר לי, 'תניח את הצלחת הזאת מיד', כאילו שהחזקתי נשק ביד", סיפר על מעצרו ארנולד אבוט, בן 90, המאכיל חסרי בית בפורט לודרדייל זה למעלה מ-20 שנה. "אלו הם העניים שבעניים, אלו שאין להם דבר, אין להם גג מעל לראשם. איך אפשר לסרב לבקשותיהם? זהו מפגן של חוסר אנושיות בין אדם לאדם".

אבוט הוסיף כי בכוונתו להמשיך לחלק מזון לחסרי בית. "אני יודע שאיעצר שוב, ואני מוכן לכך", אמר אבוט. "שומר אחי אנוכי, ומה שהם עושים פשוט אכזרי".

מלבד אבוט, נעצרו גם שני כמרים נוצרים מקומיים שסייעו בחלוקת המזון להומלסים. השלושה צפויים לעונש של עד 60 ימי מאסר וקנס בסכום של 500 דולרים.

פורט לודרדייל היא אחת מלמעלה מ-22 ערים בארה"ב שחוקקו מאז 2012 חוקים המגבילים את האפשרות לחלק אוכל לחסרי בית, לפי דו"ח של הקואליציה הלאומית למען חסרי בית (NCH) בארה"ב.

 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. יאיר ישראל חרעוץ
    דצמ 07, 2014

    איזה משטר אכזרי!!! ואיזה אדם גיבור וירא שמיים הוא אותו בן 90 שראוי היה להגיע לגיל זה! כל הכבוד לכל אותם אלו הממשיכים במשך שנים להאכיל את העניים והנזקקים בחרדת קודש נפלאה ובאהבה וחמלת אדם! אסור להכנע למשטר המעוות! אינני מאמין ששמעתי תמיד לשלטון שטען לחוסר שפיותי ולרוע ליבי!

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew