אשקלון: ערבים וטבעונים החוצה!

יום לאחר שראש עיריית אשקלון הפסיק את עבודתם של פועלים ערבים בעיר, איימו שוטרי משטרת אשקלון על משתתפים במשמרת למען טבעונות בעיר, ועצרו את זוכת האח הגדול, טל גלבוע, שהיתה בין המשתתפים.  

"הושלכו עלינו ביצים, נקניקיות, קרעו שלטים מידי משתתפי משמרת המחאה, תקעו מגפונים לתוך הפרצוף והשיא היה שימוש במטפים שנפתחו נגדנו", סיפרה גלבוע בעמוד פייסבוק שלה. "כל הזמן הזה ביקשתי שיזמינו משטרה, אבל הם לא הגיעו. כשסוף סוף הגיעו, הקצין ישר ניגש אלי ואמר לי שאני מעוכבת לחקירה".

ראש העיר שמעוני: "לא יהיו קרחים באשקלון"

"עוד מעט אף אחד לא יוכל להיכנס לעיר הזאת", אמר פעיל זכויות בעלי חיים אחר שהשתתף במחאה. "יש לי חבר ערבי טבעוני שרצה לבוא להפגנה פה באשקלון, אבל מהר מאוד הוא הבין שאין לו מה לחפש פה".

גורמים בעיריית ומשטרת אשקלון, אשר ביקשו לשמור על עילום שם, אישרו כי החלה אכיפה מוגברת של מדיניותו החדשה של ראש העיר, איתמר שמעוני, לנקות את העיר מכל מי שחושב אחרת ממנו. "לא יהיו בעיר הזאת לא ערבים, לא טבעונים, לא הומואים ולא קרחים", אמר אחד המקורות.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew