אם אתם עובדים בשביל אחת משתי החברות האלה – תתאבדו

אם אתם עובדים בשביל אחת משתי החברות הישראליות הבאות – ורינט או נייס – הגיע הזמן שתתפטרו (ואם לא, אז תתאבדו). אין שום הצדקה למה שאתם עושים. מכרתם את נשמתכם לשטן!

לא יודעים במה מדובר? 

דו"ח חדש של ארגון הגנת הזכות לפרטיות העולמי Privacy International חשף כי ורינט ונייס מסייעות לפגיעה בזכויות אדם במדינות טג'יקיסטן, קירגיזסטן, טורקמניסטן, אוזבקיסטן וקזחסטן, שכולן הואשמו בהפרה שיטתית של זכויות אדם.

הדו"ח, המתבסס גם על מסמכים סודיים, גילה כי שתי חברות אלו הן הספקיות המרכזיות של טכנולוגיה המאפשרת לארגוני ביטחון הפנים שירשו את הק.ג.ב עם התפרקות ברית המועצות לרגל אחרי פעילי זכויות אדם, עיתונאים ואזרחים.

"ממשלות במרכז אסיה התקינו מערכות מתקדמות המסוגלות לרגל אחר כל התקשורת במדינה", נכתב בדו"ח. "הדבר מתאפשר בזכות חברות זרות שמספקות את המוצרים והשירותים שמאפשרים למשטרים מרכז אסייתים לרגל אחר אזרחיהם. שתי השחקניות הגדולות ביותר הן נייס מערכות וורינט ישראל".

דיווח העיתון הארץ כאן והדו"ח המלא פה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew