יהודה גליק מתפלל בערבית עם מוסלמים בהר הבית

הכירו את יהודה גליק, מהבולטים שבין פעילי הימין למען הקמתו מחדש של בית המקדש. בקיץ 2014, בעיצומה של מתקפת "צוק איתן", הגיע גליק להר הבית והתפלל בערבית יחד עם מתפללים מוסלמים במקום.

כעבור מספר חודשים, באוקטובר 2014, גליק נפצע קשה בניסיון התנקשות פלסטיני בו. בערב בו נורה, הוא הזמין במפתיע תחקירן של עמותת השמאל עיר עמים, לעלות ולדבר בכנס של פעילי הר הבית ובית המקדש.

בחודש מאי 2015, לראשונה מאז ניסיון ההתנקשות, קיבל גליק אישור לשוב ולעלות להר הבית.

במרץ 2016, על רקע הוויכוח הציבורי שעורר החייל אלאור אזריה אשר ירה למוות בעבד אל-פתאח א-שריף בעודו פצוע בחברון, אמר גליק כי התנהגות החייל מזעזעת. "מבחילים ומגעילים ריקודי השמחה לאיד על הדם כנגד צה"ל בעקבות התנהלות החייל. מבחילים לא פחות, אלו שמרוממים את מעשהו ואולי להפוך אותו לגיבור", אמר גליק.

בעקבות דבריו, קיבל גליק עשרות נאצות ואיומים על חייו מפעילי ימין. "עוד ניפגש, יא שמאלני מסריח", כתב לו אלמוני בהודעה פרטית, "חבל מאוד שלא רצחו אותך אז כשהיית פצוע".

איומים על חייו של יהודה גליק שקיבלה אחותו בפייסבוק (צילום מסך , פייסבוק)

איומים על חייו של יהודה גליק שקיבלה אחותו בפייסבוק (צילום מסך, פייסבוק)

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew