המדריך לטיפול ואילוף של אבן מחמד

ערב אחד באפריל 1975, בשעה שישב בבר בקליפורניה עם כמה מחבריו והקשיב להם מתלוננים על הקשיים בטיפול בחיות המחמד שלהם, עלה בראשו גארי דאל רעיון לחיית מחמד מושלמת: אבן מחמד.

אבן מחמד לא צריכה שיאכילו אותה, ייקחו אותה לטיול או ירחצו אותה, והיא תמיד מצייתת, אף פעם לא חולה, ולעולם לא תמות. דאל התלוצץ עם חבריו על הרעיון, אך לקח אותו לגמרי ברצינות.

במשך שבועיים עמל דאל על כתיבת חוברת הדרכה לטיפול ואילוף אבן מחמד, ולאחר שהשלים את הדפסתה, רכש אבנים אפורות בחנות חומרי בנייה, והחל למכור אותן בקופסאות קרטון מרופדות קש בצירוף חוברת ההדרכה. אבני המחמד הפכו ללהיט בין לילה, ובתוך שישה חודשים מכר דאל 1.5 מיליון אבני מחמד במחיר של כארבעה דולרים כל אחת, והפך למיליונר.

אנו מתכבדים להביא כאן במלואה את חוברת ההדרכה המקורית שחיבר דאל, הכוללת בין השאר הוראות כיצד ללמד את אבן המחמד לציית להוראות כמו "ארצה", "גלגול" ו"בואי הנה", איך לשמור על בריאותה, ופירוט של גזעי אבנים נפוצים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew