רשת מוג'י ביטלה פתיחת סניף בישראל

רשת האופנה היפנית מוג'י הודיעה על ביטול תוכנית לפתוח סניף ראשון בישראל עקב ביקורת ציבורית גוברת ופעולות מחאה ביפן ובדרום קוריאה, דיווחה סוכנות הידיעות היפנית קיודו. החלטת הרשת מהווה ניצחון ראשון לקבוצת BDS (חרם, משיכת השקעות וסנקציות) היפנית, ציין ג'וזף דנה בבלוג שלו באתר מגזין 972.

מוג'י הודיעה בחודש אפריל על כוונתה לפתוח סניף של הרשת בתל אביב או בירושלים בשנת 2011. עם זאת, התוכנית עוררה ביקורת בקרב גולשי אינטרנט ופעילי שלום אשר קראו לחרם צרכנים על הרשת לאחר תקיפת משט הסיוע לעזה בידי הקומנדו הימי הישראלי בחודש מאי.

במסגרת פעולות המחאה נגד מוג'י, הקימו פעילי BDS ביפן מחסומי דמה מחוץ לחנויות הרשת בטוקיו, ובדרום קוריאה נערכו משמרות מחאה מול סניפי החברה בסיאול. הקמפיין צבר תאוצה עד שלבסוף נאלצה החברה בתחילת החודש להודיע על ביטול התוכנית לפתוח סניף בישראל.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew