מוקדי המשטרה הוצפו בפניות בעקבות מסמך משטרתי מזויף שהופץ ברשת

מסמך מזויף על מבצע אכיפה חדש של משטרת התנועה שהופץ באינטרנט, גרם להמוני אזרחים זועמים להציף את המוקדים הטלפוניים של המשטרה בפניות, דיווח ערוץ 10.

המסמך שהופץ הציג מבצע חדש של משטרת ישראל הנקרא "מדים אזרחיים". המבצע המפוברק, נותן בידם של מתנדבים במשטרת התנועה לתעד עבירות באמצעות מצלמה שמותקנת ברכבם הפרטי ולגרור עונשים לנהגים עבריינים.

לפי פרטי המסמך שהופץ, משטרת ישראל גייסה מעל 4,000 מתנדבי תנועה חדשים, אותם ציידה במערכת חדשה המתעדת עבירות תנועה ומעבירה אותן למוקד המשטרה להמשך טיפול. המתנדבים החדשים צוידו במצלמת רכב ומחשב המעביר את התמונות למוקד המערכת. לאחר שהמתנדב תיעד עבירת תנועה, התמונות יועברו לאתר "מדים אזרחיים" ויטופלו במחוז בו בוצעה העבירה.

הטקסט שהופיע במסמך, הצביע על כך שהמבצע יתחיל ב-29 בדצמבר 2014 ויסתיים כעבור ארבע חודשים בשביעי באפריל 2014, אולם קוראים חדי עין מיד שמו לב שהתאריכים הולכים אחורה בזמן. משטרת ישראל מסרה בתגובה: "אין שום מבצע כזה, המסמך שהופץ כנראה מזויף. אנחנו מפנים את תשומת לב הקוראים לטעויות המשעשעות בתאריכים".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew