מחצית מאזרחי ישראל היו מעדיפים להיוולד במדינה אחרת

44% מאזרחי ישראל היו מעדיפים להיוולד במדינה אחרת, ולא בישראל, לפי סקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה.

נשיא גיאוקרטוגרפיה, פרופ' אבי דגני, ציין כי זהו שיעור חריג בגובהו ביחס למדינות אחרות בעולם. כך למשל, בהודו – מדינה בה רמת החיים נמוכה לאין ערוך מישראל – רק 4% מהאזרחים אמרו כי היו מעדיפים להיוולד במדינה אחרת.

לפי הסקר, המדינות שבהן הישראלים היו הכי מעדיפים להיוולד הן ארה"ב, אוסטרליה, שוויץ וקנדה.

עוד עלה מהסקר כי 1.2 מיליון ישראלים, או 380 אלף משקי בית, שקלו לעזוב את הארץ במהלך השנתיים האחרונות בשל המצב הכלכלי והבטחוני.  

יתר על כן, הרצון לעזוב את ישראל חוצה גבולות פוליטיים. כך למשל, 24% מאזרחי ישראל שמתכוונים להצביע למפלגת הבית היהודי בבחירות הקרובות אמרו כי הם שוקלים לעזוב את הארץ, וכך גם 28% ממצביעי ישראל ביתנו, 38% ממצביעי מרצ ו-42% מאלו שמתכוונים להצביע למפלגת יש עתיד.

מנגד, רק 5% מאלו שמתכוונים להצביע בבחירות הקרובות למפלגת יהדות התורה שוקלים לעזוב את הארץ, 11% ממצביעי המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני, ו-16% ממצביעי הליכוד וש"ס.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew