הבית היהודי תשבץ את התינוק של במבה ברשימה; כחלון במו"מ עם התוכי של בזק

מרוץ המפלגות לשבץ בשורותיהם ידוענים צובר תנופה. הבית היהודי נמצאת במגעים מתקדמים לשריון מקום גבוה ברשימתה לתינוק של במבה, המחנה הציוני במשא ומתן עם חמודי, התינוק של קופת חולים כללית, לגבי שיבוצו ברשימה, ומפלגת כולנו של משה כחלון עשויה לשלב את התוכי של בזק בינלאומי ברשימתה. עוד נודע, כי התנהלו מגעים בין מרצ לבין שקע ותקע, צמד הבובות שמוביל זה שנים את קמפיין חברת החשמל, על צירופם לרשימת המפלגה לכנסת.

התינוק של במבה אישר כי קיבל פנייה מנפתלי בנט וכי הוצע לו מקום גבוה ברשימת הבית היהודי. "מעולם לא התנצלתי על יוקר המחירים של מוצרי אסם וגם עכשיו אני לא מתכוון להתנצל", אמר התינוק של במבה. "אין, אין, אין כמו בנט".

תינוק מפורסם נוסף שצפוי להיכנס לפוליטיקה הוא חמודי, כוכב קמפיין הפרסום של קופת חולים כללית, אשר נפגש אמש בחשאי עם יצחק הרצוג. עם זאת, לא ברור האם בפגישה סוכמה סופית הצטרפותו חמודי לרשימת המחנה הציוני, בשל מחלוקת לגבי מיקומו ברשימה.

בה בעת, המשא ומתן בין משה כחלון, ראש מפלגת כולנו, לבין התוכי של בזק בינלאומי, נקלע למבוי סתום לאחר שהתברר כי כחלון מעוניין לשבץ את התוכי במקום העשירי ברשימה, הנחשב ללא ריאלי. מקורבים של כחלון אמרו עם זאת כי יתכן שהתוכי הירוק ישובץ במקום גבוה יותר.

מפלגת מרצ קיימה שיחות גישוש עם שקע ותקע, צמד הבובות שמוביל זה שנים את קמפיין חברת החשמל, לגבי צירופם לרשימה. שקע ותקע עשויים למשוך קולות של מצביעים הומואים לאחר שהשניים יצאו מהארון כבני זוג ואף אימצו תינוק.

מוקדם יותר דווח כי רשימת המחנה הדמוקרטי, שהוקמה על ידי חד"ש והרשימות הערביות, שוקלת לצרף לרשימתה את חנדלה, דמות הקומיקס המפורסמת של ילד בן 10 שהפכה לאחד מסמלי המאבק הפלסטיני. עם זאת, ראש הרשימה איימן עודה, הכחיש זאת מכל וכל. "המציאות אמנם עולה על כל דמיון, אבל אנחנו לא נצרף לרשימה דמות דמיונית מצוירת, לא משנה עד כמה היא מפורסמת. בכל זאת, צריך להישאר מחוברים למציאות", אמר עודה.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew