נפתלי "מפסיקים להתנצל" בנט תובע עיתונאי כי הוא לא הסכים להתנצל

יו"ר מפלגת הבית היהודי, נפתלי בנט, המוביל את מפלגת הבית היהודי לבחירות תחת הסלוגן "מפסיקים להתנצל", תובע מיליון ש"ח בבית משפט מהעיתונאי דרור פויר, בגלל שהאחרון לא הסכים להתנצל על ציוץ בחשבון טוויטר שלו בו כתב כי "בנט קרא לכל הערבים גנבי רכבים".

"השקרים נגמרו, לא תשתיקו אותנו", אמר בנט בעת הגשת התביעה נגד פויר. "לא אתן שיהפכו את רוב העם שאנחנו מייצגים לגזענים. איננו שונאים ערבים. אנחנו בעד שלטון חוק בישראל. בכל ישראל. מי שהכי סובל מהיעדר אכיפה הם הערבים עצמם. זאת למדתי ביתר שאת ביממה האחרונה עם עשרות שיחות ומכתבי חיזוק מאזרחים ערבים. ביקורת כן. שקרים לא". 

"כבר שלוש שנים שהתקשורת מעמיסה עליי כל סוג של שקר", כתב מוקדם יותר בנט בפוסט שפירסם בדף הפייסבוק שלו תחת הכותרת "שקרנים, נגמר", ואשר בו איים לתבוע את פויר. "אעשה זאת בפשטות, דרור: או שתוציא הודעת תיקון והתנצלות תוך 24 שעות, או שתחטוף תביעת דיבה מהסרטים", כתב בנט.

בתגובה לאיומי התביעה של בנט, נפתחה עצומה חדשה תחת הכותרת "דרור פויר: מפסיקים להתנצל", אשר החתומים עליה קוראים לפויר לא להתנצל. "אנו החתומים מטה קוראים לדרור פויר לא להתנצל, כי כולנו – אחים ואחיות – מפסיקים להתנצל", נכתב בדף העצומה.

בה בעת, המם שהוליד הסלוגן של הבית היהודי ממשיך להתפשט.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew