סיפורו של איש שבנה בעצמו פארק שעשועים שכל המתקנים בו לא זקוקים לחשמל

"איי פיופי" (אצל הצפצפות) הוא סרט תיעודי שמביא את סיפורו של ברונו, איש איטלקי שהקדיש את 40 השנים האחרונות להקמת פארק שעשועים שכל המתקנים בו פועלים ללא צורך בחשמל.

מאז שלמד לרתך בשנות ה-60, בנה ברונו בכוחות עצמו מגוון נדנדות, מגלשות, קרוסלות, טרמפולינות ורכבות הרים בפארק הממוקם בתוך חורש סמוך לעיר טרוויזו בצפון איטליה. וכך מתאר ברונו את תהליך יצירת המתקנים: "ענף נופל, עלה נושר, ציפור חולפת במעוף, אבן מתגלגלת. ואני אומר לעצמי, 'אולי אוכל לעשות משהו עם התנועה הזו'. וכך נולדים הרעיונות שלי".

"אני זוכר, כשהייתי צעיר והייתי מאוהב, הייתי מסתכל על נערתי בתשוקה. הייתי מסתכל עליה וחושב לעצמי 'איזו יפייפיה, יפייפיה', ובכן, אל תחשוב שאני משתטה פה, כשאני מסיים לבנות מתקן, ורואה שהוא עובד, אני יושב מולו בלילה לבדי, ומעריץ אותו", סיפר ברונו.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.