כל ילד וילדה כותבים לאסירה: רשימת אסירי החזית לשחרור בעלי החיים

רשימה מתעדכנת של אסירות ואסירים של החזית לשחרור בעלי החיים ברחבי העולם, הכוללת סיפורים אישיים, כתובות למשלוח מכתבים, צילומים ועוד. 

 מריוס ג׳ייקוב מייסון 

מריוס הוא פעיל לזכויות בעלי חיים ושחרור כדור הארץ, שנידון על מעורבותו בשריפת מעבדה חקלאית להנדסה גנטית, השמדת ציוד לכריתת יערות והשבתת ספינות להובלת חורפנים מטעם תעשיית הפרוות, לתקופת מאסר של 21 שנים ועשרה חודשים. מריוס מרצה את תקופת המאסר הארוכה ביותר לה נשפט אסיר/ה של החזית עד כה (צפוי להשתחרר מהכלא בספטמבר, 2027). מריוס שוהה באחד מבתי הכלא הקשים ביותר בארה"ב הרחק ממשפחתו וידידיו. מריוס לאחרונה יצא מהארון כטרסנג'נדר ולכן עד ששמו ישונה רשמית, יש למען מכתבים שנשלחים אליו לשם Marie Mason. מריוס טבעוני.

דיוקן עצמי שצייר מריוס בכלא

דיוקן עצמי שצייר מריוס בכלא

תחביבים: מריוס אוהב לצייר ולנגן, ומתעניין מאוד בתנועות שונות נגד דיכוי ברחבי העולם.

יום הולדת: 26 בינואר

אתר תמיכה במריוס

כתובת למשלוח מכתבים: 

 וולטר "הזאב הבודד" בונד 

וולטר מרצה תקופת מאסר של 12 שנים (צפוי להשתחרר במרץ, 2021) על הצתת מפעל לעיבוד עורות כבשים ומסעדה המוכרת כבד אווז פטם ביוטה. וולטר לאחרונה נתן שני ראיונות מעניינים (פה ופה) על הרקע לפעולותיו ועל השינויים שהוא עובר בכלא מבחינה פוליטית ורוחנית. וולטר הוא טבעוני וסטרייט-אדג' (נמנע משימוש בסמים ואלכוהול).

ציטוט של וולטר: "כיום בעידן האינטרנט, עבור אקטיביסטים רבים שחרור בעלי חיים הוא תחביב, פרט נוסף במארג הדאגות היומיומיות של חייהם. רבים מאלה אוהבים לקשקש ולהישמע קשוחים וקיצוניים תוך שכלול הנפתוליות האידיאליסטית שלהם. לצערנו, בעלי החיים ושאר המדוכאים/ות צריכים יותר מזה, הם צריכים א/נשים שיכולים לתמרן את המציאות. הם צריכים אנשים שיכולים לבנות אסם, לגרוף חרא, לעצור סיטואציות אלימות, ולהשליך את הפחדים שלהם הצידה. ככל שזה נוגע לשחרור בעלי חיים, כדי להתגבר על הפחד ועל האנוכיות את מוכרחה שיהיה לך אכפת יותר ממצוקתם מאשר מהמצוקה שלך. הלוואי שהייתי יודע איך ללמד א/נשים אחרים לעשות את זה".

יום הולדת: 16 באפריל

אתר תמיכה בוולטר

כתובת למשלוח מכתבים:

 קווין אוליף 

קווין הוא פעיל שחרור בעלי חיים המשלים תקופה של שנתיים וחצי בכלא האמריקאי בגין אחזקת ציוד שיכול לשמש לפריצה. הוא ממתין למשפט על אישומים הקשורים לשחרור 2,000 חורפנים ושועלים מחוות פרוות. קווין טבעוני.

יום הולדת: 27 במרץ

אתר תמיכה בקווין

כתובת למשלוח מכתבים:

 

 אבה אולוסון, קארל הגרות׳ וריצ׳רד קלינמייסטר 

שלושת הפעילים השוודים נשפטו על פעולות הקשורות לזכויות בעלי חיים כנגד תעשיית הפרוות ואחרות. אבה נשפטה לתקופת מאסר של שנתיים ושישה חודשים, קארל לתקופה של שנתיים וחצי, וריצ׳רד לתקופה של שנה ותשעה חודשים. שלושתם טבעונים.

אבה אולוסון

כתובות למשלוח מכתבים:

 דבי וינסנט 

דבי נשפטה לתקופה של שש שנות מאסר בגין פעילותה בקמפיין המחאה נגד קבלנית הניסויים הגדולה באירופה הנטינגטון לייף סיינסס (HLS), הרוצחת כ-500 בעלי חיים מדי יום. דבי טבעונית.

כתובת למשלוח מכתבים: 

 רבקה רובין 

רבקה מרצה תקופת מאסר בת חמש שנים (צפויה להשתחרר מהכלא באפריל 2017) בגין קשירת קשר לביצוע עבירה ובגין הצתה במסגרת פעולות הקשורות לשחרור כדור הארץ.

יום הולדת: 18 באפריל

כתובת למשלוח מכתבים:

 ג׳סטין סולנדז 

ג׳סטין מרצה תקופת מאסר של שבע שנים (צפוי להשתחרר באוגוסט 2017) על הצתה שביצע במעבדה להנדסה גנטית באונ׳ וושינגטון, בהקשר לחזית לשחרור כדור הארץ.

יום הולדת: שלישי באוקטובר

כתובת למשלוח מכתבים:

 בריאן וויילנקורט 

בריאן נעצר בתשיעי בפברואר 2013 בשיקגו בחשד לניסיון הצתה של סניף רשת מקדונלדס. הוא נידון לתשע שנות מאסר, ואוסף תרומות להגשת ערעור. בריאן טבעוני.

יום הולדת: חמישי בספטמבר

אתר לתרומות

כתובת למשלוח מכתבים:

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew