פרויקט תגלית – הגירסה הגלותית

זה זמן רב שצעירים יהודים שמאלנים בעולם משתוקקים לחלופה רדיקלית לא ציונית לפרויקט תגלית (Birthright). אז הנה סוף סוף יש חלופה. הכירו את פרויקט תגלית – הגירסה הגלותית (Birthwrong, משחק מילים על השם הלועזי של הארגון).

"האם אתם יהודים? האם אתם שמאלנים? האם אתם רוצים לעשות דברים יהודיים כיפים שאינם קשורים לישראל? האם אתם רוצים להכיר את ההיסטוריה הנפלאה שלכם? אם כן – אז פרויקט תגלית הגלותית מתאים לכם!", נכתב באתר הפרויקט. הסיורים פתוחים ליהודים ולא יהודים כאחד.

הסיור הראשון במסגרת הפרויקט התקיים בחבל אנדלוסיה בספרד באביב 2015, וכלל בין שאר ריקודים לשירי לאדינו, מסע בעקבות רבנים הומו ארוטיים בתקופת תור הזהב של ספרד, וסיורים באתרי מלחמת האזרחים של ספרד – שרוב האנרכיסטים שהתנדבו להילחם בה נגד פרנקו היו יהודים.

הסיור השני נערך באביב 2017 בעיר מרסיי בצרפת, בה חיים יהודים זה למעלה מאלף שנה.

עדכונים על סיורים נוספים כאן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew