בחירות 2015: הכל שקרים

קמפיין הבחירות של הכל שקרים

שבע דרכים להתגייס למען קמפיין הבחירות לכנסת של מפלגת הכל שקרים.

 1  לשים בקלפי פתק הצבעה של מפלגת הכל שקרים או לחלק פתקי הצבעה של המפלגה ליד הקלפיות ביום הבחירות. צילמת את עצמך עושה זאת? – שלח/י לנו צילום ואנחנו נפרסם אותו. הנה פתקי הצבעה להורדה. 

download logo ballot


 

 2  לתלות פוסטרים של המפלגה באזור מגוריך, במקום העבודה שלך או בכל מקום אחר שבא לך. יש מבחר גדול מתחרות עיצוב הכרזות שערכה המפלגה.

posters election download

wall poster
wall poster
wall poster
bike wall
bike wall
bike wall
wall poster 2
wall poster 2
wall poster 2
Activestills street exhibition, Tel Aviv, Israel, 6.1.2015
Activestills street exhibition, Tel Aviv, Israel, 6.1.2015
Activestills street exhibition, Tel Aviv, Israel, 6.1.2015

 

 3  יש לך כסף ואין לך מה לעשות איתו? תמיד אפשר לממן שלט חוצות של מפגלת הכל שקרים.

billbord


 

 4  לעשות גרפיטי תעמולה.

grafiti-vote-alllies


 

 5  מדבקות הכל שקרים יכולות להיות שימושיות ביותר במערכת הבחירות.


 

 6  יש לך בלוג או אתר אינטרנט? פרסמ/י בו כרזה או סרטון בחירות של הכל שקרים.

election alllies -fb election alllies - facebook 2 election alllies - facebook 3 election alllies - facebook 4

election alllies - facebook complain


 

 7  כל הרעיונות הקודמים גדולים עליך? תמיד אפשר פשוט לענוד סיכה של הכל שקרים.

אימה בקלפי 613

"הוא רק רצה לבצע את חובתו האזרחית, אבל הוא לא ידע למה הוא נכנס. יום החג של הדמוקרטיה עומד להפוך לסיוט הכי גדול שלו". טריילר למותחן המצמרר "אימה בקלפי 613" – סרט אימה שלא נעשה מעולם, המגולל את סיפורו של משקיף בקלפי מספר 613. יוצרים: בן אומנסקי, איליה גרבנצ'וק ואדם פלד.

האנשים שבחרו לא להצביע

הקריאה לצאת ולהצביע ככל הנראה לא הגיעה לפריפריה: בשדרות, במרר ובאור עקיבא כמחצית מהאזרחים לא הצביעו בבחירות 2013, ורבים יחרימו את הקלפי גם בבחירות 2015: "המדינה הביאה אותנו לסף ייאוש, הפוליטיקאים בכלל לא חיים כמונו", אומרים תושבים. "התאכזבנו מכולם, אין למי להאמין". כתבה מתוך חדשות ערוץ 2.

תוכנית ההתנתקות של ברק כהן

לקראת הבחירות לכנסת של 2015, הציג ברק כהן את תוכנית ההתנתקות שלו מהישות השלטונית שנקראת מדינת ישראל.

למה אני לא מצביע בבחירות

ודאי שמתם לב שיש דבר אחד שלגביו אני לא מתלונן: פוליטיקאים. כולם מתלוננים על הפוליטיקאים. כולם מסכימים שהם דפוקים. אבל מאיפה אנשים חושבים שהפוליטיקאים האלה הגיעו? הם לא נופלים מהשמיים. הם לא מגיעים ממציאות אחרת. הם מגיעים מהורים ישראלים, ממשפחות ישראליות, בתים ישראלים, בתי ספר ישראלים, בתי כנסת ישראלים, עסקים ישראלים ואוניברסיטאות ישראליות, והם נבחרים על ידי אזרחים ישראלים. אלו הנציגים הכי טובים שאנחנו מצליחים לבחור. הם כל מה שיש לנו להציע. זה מה שהמערכת הפוליטית שלנו מצליחה להפיק. זבל נכנס – וזבל יוצא. כאשר האזרחים הם אנוכיים ובורים – מה שמקבלים זה מנהיגים אנוכיים ובורים. הגבלת תקופת כהונתם לא תעזור כי פשוט תקבלו שוב פעם אנשים אנוכיים ובורים אחרים.

אבל אולי לא הפוליטיקאים הם אלו שדפוקים. אולי יש פה עוד משהו דפוק. כמו הציבור למשל. כן, הציבור דפוק. הנה לכם סיסמת בחירות נחמדה: "הציבור דפוק – אין עתיד". כי אם זאת באמת רק אשמת הפוליטיקאים, לאן נעלמו כל שאר האנשים המבריקים ומהמוסריים? איפה כל הישראלים המבריקים, ההגונים והאינטליגנטים שמוכנים לתפוס את מקומם של הפוליטיקאים ולהציל את המדינה? אין לנו אנשים כאלה במדינה זאת! כולם נמצאים בקניון, מחטטים באף ומגרדים בתחת בזמן שהם שולפים את כרטיס האשראי וקונים זוג נעליים עם אורות מהבהבים.

אבל אני הצלחתי לפתור את הדילמה הפוליטית הקטנה הזאת בדרך מאוד פשוטה: ביום הבחירות – אני נשאר בבית. אני לא מצביע. שילכו להזדיין. יש שתי סיבות לכך שאני לא מצביע. הראשונה, כי זה חסר משמעות. קנו ומכרו את המדינה הזאת כבר מזמן, והפוליטיקאים פשוט מחליפים כסאות כל ארבע שנים. אין לזה שום משמעות. הסיבה השנייה שאני לא מצביע היא שאני מאמין שמי שמצביע מאבד את זכותו להתלונן. אני יודע, אנשים אוהבים לסובב את הטיעון הזה, ולומר: "אם אתה לא מצביע, אין לך זכות להתלונן". אבל זה טיעון לא הגיוני. אם אתה מצביע בבחירות, ובוחר באחד המועמדים חסרי הכישורים האלה, ואחר כך המועמד שלך נבחר לתפקיד ומפשל בגדול, אתה זה שאחראי למעשים שלו. אתה זה שיצרת את הבעיה. אתה הצבעת בשבילו. ולכן אין לך שום זכות להתלונן. אני, לעומת זאת, לא הצבעתי לאיש, ואפילו לא יצאתי מהבית ביום הבחירות, ולכן לא אחראי בשום אופן למה שהאנשים הללו עשו, ולכן יש לי את מלוא הזכות להתלונן על הבלאגן שאתם יצרתם.

אז אני יודע שבעוד כמה חודשים תהיה לכם שוב מערכת בחירות מגניבה כזאת מהסוג שאתם כל כך אוהבים. תעשו חיים ותיהנו ממנה כי אנו בטוח שאחרי הבחירות המצב במדינה ישתפר מיד. באשר לי, אני אשאר בבית באותו יום, אבל באופן בסיס אעשה את אותו הדבר שאתם תעשו. ההבדל היחיד הוא: כשאני אגמור לאונן, יישאר לי משהו ביד.

פשוט להדביק וללכת

תחרות עיצוב קמפיין בחירות

מפלגת הכל שקרים גאה להכריז על תחרות לעיצוב קמפיין הבחירות לכנסת של המפלגה. את/ה מוזמנ/ת להמציא ססמאות, לעצב כרזות, לצלם תשדירים או כל דבר אחר שעולה על רוחך, ולשלוח אותם לכתובת אי-מייל [email protected]

הנה מספר דוגמאות שכבר התקבלו במטה המפלגה. נמשיך לעדכן ולהוסיף עיצובים נוספים שיישלחו אלינו.

ארטן קוזחנוב (עם תוספת)

ארטן קוזחנוב (עם תוספת)

Poet Young

Poet Young

My Drive

My Drive

david sasson

david sasson

מיכה קלשר

מם חדש נולד: מפסיקים להתנצל

סלוגן קמפיין הבחירות של מפלגת הבית היהודי, "מפסיקים להתנצל", הוליד מם חדש.

מחצית מהישראלים: לא משנה למי מצביעים בבחירות

שלושה מתוך ארבעה ישראלים גורסים כי הפוליטיקאים מעדיפים את האינטרס האישי שלהם על פני טובת הציבור שבחר בהם, וכמעט מחצית מהציבור (45%) חושב שכלל לא משנה למי יצביעו בבחירות, כי המצב בכל מקרה לא ישתנה. כך עולה מהדו"ח השנתי של המכון הישראלי לדמוקרטיה.

המחקר, אשר כלל ראיונות עם למעלה מאלף אזרחים ישראלים, מצא עוד כי כמעט שני שליש מהציבור חושב שהפוליטיקאים כלל לא מתחשבים בדעת האזרחים.

ממצאים נוספים שעלו מהדו"ח הם כי יותר מ-40% מאזרחים חושבים כי הנהגת ישראל מושחתת או מושחתת מאוד, וכי 55% מהציבור מסכימים עם האמירה כי "ישראל אינה דמוקרטיה אמיתית, מפני שקבוצה קטנה של עשירים מצליחה להשפיע על ראשי השלטון לקבל החלטות לטובת העשירים, ונגד האזרחים הפשוטים".

פתקי הצבעה לכל דכפין

רצית לשים פתק לבן בקלפי אבל זה נראה לך קצת חיוור מדי? אין לך משהו יותר טוב לעשות ביום הבחירות חוץ מללכת לקלפי? השתכנעת להצביע למפלגת הכל שקרים? הנה מבחר פתקים שאותם ניתן לשלשל לקלפי בבחירות לכנסת.

להורדת קובץ להדפסה של פתקי הצבעה – A4 PDF

download logo ballot alllies

ballots5-1 alllies

להורדת קובץ להדפסה של פתקי הצבעה – A4 PDF

download logo ballot alllies

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew