מי אתה?

הרכב הראפ הפלסטיני DAM ממשיך לבעוט בסדר הפטריארכלי, עם שיר חדש בשם "מי אתה?". השיר הוא ניסיון מודע לבקר גם את "הגברים 'הפמיניסטים', שממש לא חפים מביקורת. ביקרנו כמובן את החברה המדכאת, אבל מבחינתי היה לא פחות חשוב לבקר את החלקים הצבועים בחברה שאוהבים לשחק בפמיניזם מדומה", אמר חבר ההרכב תאמר נאפר לאתר שיחה מקומית.

צפו בקליפ (כתוביות באנגלית):

"מי אתה?" הוא השיר הראשון של DAM בהרכבה החדש, לאחר הצטרפותה של מייסא דאו לאחים תאמר וסוהיל נאפר, ומחמוד ג׳רירי. את הקליפ ביים סכנדר קופטי, הידוע כבמאי של הסרט "עג'מי".

זו אינה הפעם הראשונה שלהקת DAM עוסקת בשיריה בזכויות נשים. בשלהי 2012 הוציא ההרכב שיר נגד אלימות כלפי נשים בשם "לו יכולתי לחזור לאחור בזמן". השיר, הכולל הופעת אורח של הזמרת הפלסטינית אמל מורקוס, מציג בהילוך לאחור את סיפור חייה של אשה צעירה שנרצחה על ידי בני משפחתה בשל סירובה להתחתן בניגוד לרצונה. תרגום המילים לעברית כאן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew