כלבי רחוב הגיעו להלוויה של אשה שהאכילה אותם

מרגריטה סוארז, אשה צנועה מהעיר מרידה במקסיקו, לא ניהלה בית מחסה לחיות רחוב וגם לא היתה פעילה באף ארגון מוכר למען בעלי חיים. היא לא היתה עשירה, ומשכורתה הספיקה רק לצרכיה הבסיסיים, אבל היא מעולם לא היססה לעזור לבעלי חיים במצוקה. סוארז האכילה יותר מ-20 חתולי רחוב שהגיעו לסף דלתה מדי בוקר, ובכל פעם שהיא יצאה מהבית, היא לקחה עמה אוכל בשביל כלבי רחוב שתפגוש בדרכה.

בתחילת מרץ 2015 החל מצבה הרפואי של סוארז להתדרדר, וכעבור פחות משבועיים היא הלכה לעולמה. בתה של סוארז סיפרה כי בשעות הבוקר המוקדמות של ה-15 במרץ, כשהארון עם גופת אמה הוצב בבית הלוויות, החלו להגיע למקום כלבי רחוב. תחילה היא חשבה שהם כלבים שקשורים לעובדי בית הלוויות, אולם הללו אמרו כי מעולם לא ראו אותם. אז היא שמה לב שכל הכלבים נכנסים לחדר שבו הוצב הארון של אמה, ומתיישבים סביב הארון.

כאשר הארון של סוארז הועבר לכנסיה, הכלבים הלכו בעקבות מכונית הלוויות, וכשהגופה הוחזרה לבית הלוויות, הכלבים שבו אף הם. בתה של סוארז העריכה כי כלבי הרחוב היו מבין אלו שאמה האכילה, וכי הם באו לחלוק לה כבוד אחרון. הכלבים התנהגו למופת כל העת, וחלקם אפילו שיחקו עם כמה ממשתתפי הלווייה. הם עזבו את המקום רק לאחר שגופתה של סוארז הוכנה לשריפה.

בני משפחתה של המנוחה לא ידעו להסביר כיצד הכלבים ידעו לבוא ללווייה, אך אמרו כי הם שמחו לראות את הכלבים שלהם דאגה סוארז, ואשר אותם כה אהבה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew