משאית מלאה בחמץ נתפסה באשדוד

בשעות הבוקר המוקדמות של ערב החג שני של פסח, ערך משגיח כשרות של המועצה הדתית באשדוד סיור שגרתי בין רשתות המזון עליהן הוא משגיח, כאשר הבחין במשאית החונה סמוך למאפיה באזור התעשייה, ופורקת סחורה.

כשהתקרב אל המשאית החשודה גילה המשגיח לתדהמתו כי היא עמוסה בארגזי לחם שאותם החלו לפרוק. המשגיח לא היסס ותיעד את האירוע, ובמקביל עדכן את הרב הראשי, את רב מחלקת הכשרות ואת יו"ר המועצה הדתית, הרב עובדיה דהן, אשר פתחו מיד בחקירת התקרית החמורה. כך לפי דיווח של אתר החדשות אשדוד 10.

בירור ראשוני העלה כי הלחם שנתפס סופק על ידי מאפייה אחרת באשדוד אשר מחזיקה בכל ימות השנה בהכשר הרבנות. הרב דהן שיבח את תושייתו של המשגיח וציין כי זו לא הפעם הראשונה שהמשגיח הצליח ללכוד מעשים חמורים של כאלו שמנסים להונות בכשרות.

הלחם שנתפס. צילום: המועצה הדתית אשדוד

הלחם שנתפס. צילום: המועצה הדתית אשדוד

בה בעת, משגיחי ומפקחי הכשרות יחד עם צוות פעילים סמויים ממשיכים לפשוט במהלך החג על רשתות מזון, חנויות ומאפיות כדי לוודא שאלו אינן מתחילות למכור חמץ לפני צאת החג.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew