רכב לאט על האופניים ונידון לשלושה חודשי מאסר

קצין המבצעים של ארגון הטרור האנרכיסטי, יונתן פולק, הידוע גם בכינויו "החתול", נידון לשלושה חודשי מאסר בגין רכיבה איטית על אופניים, במחאה על המצור הישראלי על עזה.

כתב "הכל שקרים" לענייני תחבורה ציין כי בניגוד למתנחלים שנוהגים לחסום בגופם את כביש מספר 1 או אופנוענים מפגינים שיוצרים פקקים בנתיבי איילון – פולק גרם לשיבושי תנועה בנתיב תחבורה מרכזי – שדרות בן גוריון בתל אביב.

ראש השב"כ יובל דיסקין אמר (שלא לציטוט) בתגובה לגזר הדין כי לא יעלה על הדעת שאנשים ירכבו לאט על אופניים בתל אביב בזמן שפלסטינים בשטחים אינם יכולים לרכב כלל בשל היעדר כבישים סלולים ובגלל חומות שחוסמות את המעבר. "עיקרון השוויון עומד ביסוד כל מדינה דמוקרטית, ועל כן לא יתכן מצב שבו קיימת אפליה בתחום רכיבת האופניים", הוסיף דיסקין.

ראש השב"כ ציין עוד כי רוכבים רבים שנופלים מהאופניים נפצעים בכפות ידיהם כשהם פוגעים באספלט. "הנה לכם הוכחה נוספת שיש לרוכבי אופניים דם על הידיים", הוסיף.

[hana-flv-player video="http://s3fdl.castup.net/server12/434/661/66162597-95.flv" width="500" height="350" clicktarget="_blank" player="5" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" skin="mejs-wmp"/]

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew