מחאה נגד חג על האש: פגרי בעלי חיים במתחם מנגלים בפארק

בשעות הבוקר המוקדמות של יום העצמאות 2015, הניחו פעילי החזית לשחרור בעלי חיים עשרות פגרים, בהם של גדיים ותרנגולות, במתחמי מנגל בפארק הירקון בתל אביב, שאליהם נוהגים המונים להגיע ביום החג כדי לצלות בשר על האש. "לא חוגגים עצמאות בשעבוד בעלי חיים", נכתב באחד משלטי המחאה שתלו הפעילים בפארק.

"אנו נהיה בכל מקום בכדי להזכיר מה אתם מעוללים לבעלי החיים הנטבחים בעינויים מחרידים כ-300 מיליון מהם בכל שנה רק בישראל", נאמר בהודעת החזית. "גופות בעלי החיים שפוזרו ברחבי הפארק הם בודדים מתוך 30 מיליון שלא שורדים ומצליחים להגיע בכל שנה לבית המטבחיים בגלל קריסת מערכות ומחלות אינספור הקיימות בתעשייה זו. הגיע הזמן לחגוג ולשמוח עם החיים במקום להזמין מוות והתעללות, ולקבור בבטן את המתים", לשון ההודעה.

ביום העצמאות 2014 נעצרו 13 פעילי זכויות בעלי חיים שהגיעו לאזור מנגלים בפארק הירקון, והעמידו פנים שהם מתכוונים לצלות על האש גופות של חתולים מתים. הפעילים הותקפו באלימות על ידי המבלים בפארק בטרם נעצרו על ידי המשטרה באשמת התעללות בבעלי חיים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew