איך נראה חדר העבודה של האינטלקטואל החשוב בעולם? בדיוק כמו שדמיינת אותו

נועם חומסקיאבי תורת הבלשנות המודרנית, הוא ככל הנראה האינטלקטואל המשפיע ביותר החי כיום בעולם. הוא כתב למעלה מ-100 ספרים, נשא אלפי הרצאות, ועמל זה למעלה משישה עשורים על חשיפת טבעם של הכוחות המעצבים את הסדר החברתי בעולם המודרני.

כיצד, אם כן, נראה חדר העבודה של האיש שנבחר על ידי העיתון "ניו יורק טיימס" לאחד ממאה האנשים החשובים ביותר במאה ה-20? ובכן, הוא נראה בדיוק כמו שדמיינת אותו: מדפי ספרים עמוסים לעייפה, ערימות ניירת בכל פינה, צפיפות ותוהו ובוהו.

העוזרת האישית של חומסקי, בוו סטוהל, הכותבת בלוג בו היא מתארת את חוויותיה מעבודתה עם הבלשן והפילוסוף האנרכיסט, פירסמה שני צילומים של חדר העבודה שלו.

סטוהל ציינה כי כיאה לסטריאוטיפ האינטלקטואל הגאון, חומסקי גם מתקשה לבצע משימות פשוטות יחסית כמו לפתוח את התריסים בחדר.

יש לציין כי בניגוד לחדר העבודה שלו בבית, משרדו של חומסקי במכון הטכנולוג'י של מסצ'וסטס (MIT), בו הוא נוהג בדרך כלל להתראיין, דווקא מסודר יחסית.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew