אין גאווה בלי חרם: קול קוראת לקראת המצעד בתל אביב

בואו נפגין בעד חרם על ישראל ביום של מצעד הגאווה בתל-אביב!

חברות וחברים, בואו נארגן מפגן תמיכה מרהיב, צבעוני ומזעזע ביום ובשעה בה יצעד מצעד הגאווה התל-אביבי. אנחנו נהיה במקום אחר (נניח, ליד חומת ההפרדה? אפשרות) ונערוך שם מפגן-מיצג-משהו בקריאה לקהילות הגאות בכל העולם להחרים את ישראל תרבותית, כלכלית ואקדמית.

נדאג להכין מראש עיתונאיות/ים שיסקרו ויכתבו גם על הקריאה הזו, ביום בו יתפרסמו תמונות ממצעד הגאווה התל-אביבי.

הרעיון הוא * לא לצעוד עם המצעד * ולא נגדו, ולא באותה עיר אפילו – כי הקול שלנו, רדיקלי ככל שיהיה, נבלע בקרנבל הצבעים המסחרי-שלטוני שיש באותו יום בתל-אביב. במקום זה נלך למקום כלשה שמתאים לדבר ממנו על BDS.

כן, אני יודעת שאירועי הגאווה השנה הם בסימן הקהילה הטרנסג'נדרית, וכן, גם לי חשוב לתמוך, ואני לא רוצה להתווכח. זו לא פעולה נגד הקהילה הטרנסית, זו פעולה בעד החרם. עבורי אין שום דרך לעשות פוליטיקה להט"בית בישראל ההומולאומית היום, בלי שהפוליטיקה הזו תהיה אנטי-ציונית במובהק וקודם כל. גם הקריאה להחרים את ישראל יכולה להיות פרו-טרנסית ופנים-טרנסית אם נרצה שהיא תהיה כזו.

אז, מי שבעניין, ורוצה להיות שותףה בחשיבה, בבחירת המטרות ובתכנון האירוע – אשמח לשמוע מכןם! (אם העניין הוא להסביר לי שאני טועה, בבקשה בואו נחסוך מעצמנו את הויכוח. אני לא נגדכם).

פרטי יצירת קשר כאן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew