דייג ירה ברובה חיצים על דג חרב – אז הדג דקר אותו למוות

מנהל סיורי דייג בהוואי שירה ברובה חיצים על דג חרב, נדקר למוות על ידי הדג.

רנדי לאנס, המנהל עסק לסיורי דייג זה למעלה מ-25 שנים, הבחין בדג החרב סמוך לאי הגדול בהוואי וירה לעברו חץ משונן ופגע בו. מיד אחר כך קפץ לאנס למים במטרה לתפוס את הדג, אולם שם ציפתה לו הפתעה. דג החרב הפצוע החליט להשיב מלחמה, שחה לעברו במהירות, ודקר אותו בעוצמה באמצעות אפו המשונן.

לאנס ספג פציעה בעמוקה בחזה ופונה לבית החולים, שם נקבע מותו. לאנס, בן 47, "היה בחור קשוח, כל כך קשוח שכולם פחדו ממנו", סיפרה גיסתו.

דגי חרב, הידועים במהירותם, בדרך כלל נמלטים מהמקום לאחר שהם נפצעים, אולם במקרה זה כאמור, החליט הדג הפצוע להחזיר לדייג באותו מטבע. למרבה הצער, גם דג החרב – באורך 1.8 מטרים ובמשקל 18 קילוגרמים – לא שרד את הפגיעה שספג מהחץ שירה לעברו לאנס, וגופתו נמשתה בהמשך מהמים.

דג החרב המנוח. "החזיר לדייג באותו המטבע"

דג החרב המנוח. "החזיר לדייג באותו המטבע"

זו אינה הפעם הראשונה שבה דגי חרב נוקטים בגישת "הקם להורגך השכם להורגו". בקיץ 2004, דייג במלזיה נהרג לאחר שדג חרב זינק מהמים ודקר אותו בחזהו.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew