באים לבנקאים מוקירים תודה למנכ"לית בנק לאומי: "הקפיצה ב-1,000% את מספר הלייקים שלנו"

עתירתה לבית המשפט של מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק-עמינח, בדרישה להוציא צו הרחקה נגד עורך הדין והפעיל החברתי ברק כהן, המוביל את מחאת באים לבנקאים, גררה זינוק של 1,126% במספר הלייקים של דף הפייסבוק של באים לבנקאים, הודות לסיקור התקשורתי הרב לו זכתה העתירה.

"באים לבנקאים מבקשים לחבק ולהביע את תודתם העצומה ליחצ"ני בנק לאומי הגנבים ומנכ"לית הבנק – רקפת הגנבת רוסק עמינח – על כך שביומיים האחרונים עבדו ללא לאות, זאת על מנת לקדם את דף הפייסבוק שלנו ואת מודעות הציבור למאבקנו הבלתי מתפשר בבנקאים הגנבים", נכתב בדף הפייסבוק של קבוצת באים לבנקאים. "על כל זאת נבקש להוקיר לכם תודה עצומה ונתראה בדיון הבא, בעזרת השם בקרוב".

שופטת בית משפט השלום בתל אביב, טל לוי – שעבדה באופן צמוד לבנק לאומי בשנים 2008-2010 – אישרה ב-19 ביוני 2015 את בקשתה של מנכ"לית בנק לאומי להוציא צו הרחקה לחצי שנה נגד כהן ובאים לבנקאים. מלבד צו ההרחקה, קבעה לוי כי על כהן לשאת בהוצאות בית המשפט של רוסק עמינח.

"באים לבנקאים זה לא איש ולא אישה. לא ארגון ולא קבוצה. באים לבנקאים מציעים מודל להתנגדות אזרחית לא אלימה. רעיון. לא ניתן לתת צו נגד רעיון. במיוחד לא רעיון שבא זמנו. והרעיון הזה? בא זמנו", נכתב בדף הפייסבוק של באים לבנקאים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew