עצומה חדשה קוראת לאנשים להעלים מס במחאה על שלילת זכויות האזרחים

עצומה חדשה קוראת לאנשים להעלים מס במחאה על שורה של החלטות שרי ממשלה ששוללות את זכויותיהם של אזרחים.

העצומה נפתחה בין השאר בעקבות החלטת שרת התרבות, מירי רגב, להקפיא את המימון הציבורי לתיאטרון אלמידאן בחיפה, על רקע הוראת השר אורי אריאל לבטל שירות לאומי בארגוני שמאל שצוטטו בדו"ח האו"ם על מבצע צוק איתן, ובעקבות צעדי בנימין נתניהו לסגור את ערוץ הטלוויזיה החדש של ערביי ישראל.

"הם מפסיקים את מימון מוסדות התרבות שלנו. מבטלים את השירות הלאומי בעמותות שלנו. וסוגרים את כלי התקשורת שלנו. בקיצור – הם שוללים מאיתנו את הזכויות שלנו. ולמה לשלם מסים לממשלה ששוללת ממך את זכויותיך?", נכתב בעצומה.

"אנו, שמאלנים, עוכרי ישראל ומרעילי בארות אחרים, מתחייבים בזאת לנצל כל הזדמנות להעלים מס, במטרה להפסיק לממן את הממשלה הזאת. נסעת במונית? – תאמרי לנהג לא להוציא חשבונית. הזמנת שרברב? תסגור איתו על מחיר בלי מע"מ. כי בלי זכויות – אין חובות!", נאמר בדף העצומה.

ניתן לחתום על העצומה כאן

תגובה אחת

  1. יוסףה מקיטון
    יונ 24, 2015

    מי מזמין שרברב ומי השרברב בעצמו? כלומר, מי לבן, יש לו מספיק כסף להעלים מס, ומי יקבל תשלום בלי חשבונית ועלול להסתכן באיבוד פרנסתו? מי נהג מונית ומי נוסע במוניות? כן, שוב ה"שמאל" הזה ממציא לנו פטנטים… אחלא שיש הזדהות עם הפסקת התמיכה וסגירתם של מוסדות תרבות ערבים-פלסטינים, אבל רבאק, שימו לב כמה אתם בוהקים בלבן!! #רקאומרת

    להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew