עצומה חדשה קוראת לאנשים להעלים מס במחאה על שלילת זכויות האזרחים

עצומה חדשה קוראת לאנשים להעלים מס במחאה על שורה של החלטות שרי ממשלה ששוללות את זכויותיהם של אזרחים.

העצומה נפתחה בין השאר בעקבות החלטת שרת התרבות, מירי רגב, להקפיא את המימון הציבורי לתיאטרון אלמידאן בחיפה, על רקע הוראת השר אורי אריאל לבטל שירות לאומי בארגוני שמאל שצוטטו בדו"ח האו"ם על מבצע צוק איתן, ובעקבות צעדי בנימין נתניהו לסגור את ערוץ הטלוויזיה החדש של ערביי ישראל.

"הם מפסיקים את מימון מוסדות התרבות שלנו. מבטלים את השירות הלאומי בעמותות שלנו. וסוגרים את כלי התקשורת שלנו. בקיצור – הם שוללים מאיתנו את הזכויות שלנו. ולמה לשלם מסים לממשלה ששוללת ממך את זכויותיך?", נכתב בעצומה.

"אנו, שמאלנים, עוכרי ישראל ומרעילי בארות אחרים, מתחייבים בזאת לנצל כל הזדמנות להעלים מס, במטרה להפסיק לממן את הממשלה הזאת. נסעת במונית? – תאמרי לנהג לא להוציא חשבונית. הזמנת שרברב? תסגור איתו על מחיר בלי מע"מ. כי בלי זכויות – אין חובות!", נאמר בדף העצומה.

ניתן לחתום על העצומה כאן

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. יוסףה מקיטון
    יונ 24, 2015

    מי מזמין שרברב ומי השרברב בעצמו? כלומר, מי לבן, יש לו מספיק כסף להעלים מס, ומי יקבל תשלום בלי חשבונית ועלול להסתכן באיבוד פרנסתו? מי נהג מונית ומי נוסע במוניות? כן, שוב ה"שמאל" הזה ממציא לנו פטנטים… אחלא שיש הזדהות עם הפסקת התמיכה וסגירתם של מוסדות תרבות ערבים-פלסטינים, אבל רבאק, שימו לב כמה אתם בוהקים בלבן!! #רקאומרת

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew