אין ארוחות חינם: נהג הוריד ילדה מהאוטובוס בגלל 90 אגורות

90 אגורות, זה הסכום שהיה חסר לילדה בת 12 שעלתה לקו של דן. בתגובה, נהג האוטובוס החליט להורידה.

בשעות אחר הצהריים של ה-23 ביוני 2015 יצאה התלמידה, שסיימה שיעור פיתוח קול, לתחנת אוטובוס ברחוב עמינדב ביד אליהו ועלתה על קו 9 לביתה שברחוב לסקוב במרכז העיר, דיווח אתר mynet.

"הנהג החל בנסיעה לפני שהיא שילמה לו", סיפר אביה. "היא נתנה לו 5.60 שקלים והנהג אמר שחסרות לה 90 אגורות. הוא אמר לה 'מה את רוצה שאעשה?' היא אמרה לו 'מה, תוריד אותי?' והוא לא התלבט, עצר בתחנה ליד הסינרמה והוריד אותה".

הילדה התקשרה לאביה בוכייה ומבוהלת. "לא היה לה מושג איפה היא נמצאת בכלל. ביקשתי ממנה לפנות לעוברת אורח כדי לשאול באיזה רחוב היא נמצאת. הייתי בעבודה ופשוט הדרכתי אותה בטלפון כיצד להגיע הביתה".

על החלטת הנהג להורידה מהאוטובוס, אמר האב: "מאוד כעסתי. אנחנו חדשים בתל אביב ולבתי אין מושג מה קורה פה. היא כמעט לא מכירה את העיר. היא פחדה והייתה אובדת עצות ופרצה בבכי. זה אירוע טראומתי עבורה. לא ציפיתי שאדם מבוגר יתייחס בצורה כזאת ויקבל החלטה כל כך לא הגיונית".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew