דרמה במשט לעזה: חיילי צה"ל הותקפו באלימות בכלים חדים

חיילי צה"ל הותקפו באלימות באמצעות כלים חדים, במהלך השתלטות לוחמי שייטת 13 על הספינה "מריאן", שהובילה את משט המחאה נגד המצור על עזה.

מדובר צה"ל נמסר כי פשיטת חיילי הקומנדו הימי על הספינה השבדית הושלמה תוך זמן קצר וללא נפגעים בקרב החיילים.

"בעת ההשתלטות על כלי השיט הותקפו חיילי צה"ל באמצעות כלי נשק מאולתרים שהכינו הפעילים מבעוד מועד. אחד הפעילים אף העיף לעבר החיילים מטוס נייר שאותו קיפל בכוונה תחילה כך שיהיה לו אף מחודד", נאמר בהודעת דובר צה"ל.

משתתף אחר במשט התחפש לארנב בבגדי ליצן, ודילג בין סירות החיילים שהקיפו את הספינה "מריאן". בצילום שהפיץ דובר צה"ל ניתן לראות בבירור את הארנב לבוש בחליפת ליצנים, שמחציתה האחת כחולה ומחציתה השנייה לבנה, בעודו מקפץ על אחת הסירות של צה"ל.

דובר צה"ל: "הדילוגים של הליצן הזה העמידו בסכנה את חיי הלוחמים"

זו אינה הפעם הראשונה שבה חיילי צה"ל מותקפים על ידי משתתפי משט לעזה. בחודש מאי 2010, בעת השתלטות צה"ל על הספינה מרמרה שעמדה בראש משט לפריצת המצור על עזה, תועדו פעילים תוקפים חיילים עם מוטות ברזל. 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew