ניצול ממתקפת הטרור בתוניסיה: אזרחים יצרו מגן אנושי כדי למנוע מחמושים לפגוע בתיירים

תייר בריטי שניצל ממתקפת החמושים בבירת תוניסיה ב-17 ביוני 2015, במהלכה נטבחו עשרות בני אדם, בהם תיירים רבים, סיפר כי אזרחים תוניסאים שהיו במקום יצרו מגן אנושי כדי להגן על חיי התיירים הזרים.

ג'ון יומי, אשר הסתתר בחדר המלון שלו, הצמוד למלון שהותקף על ידי החמושים, סיפר כי עובדי המלון התוניסאים נעמדו בשורה כדי למנוע מאחד החמושים להיכנס למלון ולירות באורחים.

"זה מדהים מה שהם עשו. העובדים נעמדו בשורה וצעקו לעבר החמוש: 'לא ניתן לך לעבור! תצטרך לעבור דרכנו!'", סיפר יומי לעיתון הבריטי "מירור".

ג'ון יומן: "עובדי המלון היו מדהימים"

לדבריו, החמוש אמר לעובדי המלון כי הוא אינו מעוניין לפגוע בהם, אלא בתיירים. "הוא ניסה להיכנס למלון אבל העובדים הצליחו להחזיק את השורה ולא נתנו לו לעבור", הוסיף יומי. בסופו של דבר, ויתר החמוש על ניסיונותיו, הפנה את גבו לעובדים, והלך מהמקום.

"עובדי המלון היו מדהימים", סיכם יומן, "אבל קשה לי לתאר לך את המבט על פניהם באותו הרגע. הם היו מבועתים".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew