פעילת שמאל שתתה מים מול עיני פלסטינים בצום הרמדאן – מתנחל גער בה על חוסר ההתחשבות

הפעילה החברתית לאה שקדיאל הגיעה לצפות בהתנהגות חיילים במחסום בחברון במסגרת פעילות ארגון מחסום ווטש, אך שם ציפה לה עופר אוחנה, המתגורר ביישוב היהודי בחברון, כשהוא חמוש במצלמה.

בחילופי הדברים בין השניים, שצולמו על ידי אוחנה ב-23 ביוני 2015, נראית שקדיאל לוגמת בלי משים מים מול עיניהם של פלסטינים הנמצאים בצום הרמדאן.

אוחנה קופץ על ההזדמנות ומטיח בשקדיאל: "תגידי לי, את לא מתביישת לשתות מים מול הערבים הצמים? מה עם קצת התחשבות?". כאשר אחד הפלסטינים במקום מצטרף לדבריו של אוחנה בדבר חוסר ההתחשבות ברגשות הצמים (ושקדיאל ממהרת להתנצל בפניו), אומר אוחנה לפלסטיני: "עשית לי את הסרט! תודה רבה!".   

שקדיאל התפרסמה בשנת 1986 כאשר נבחרה לחברות במועצה הדתית של ירוחם. שר הדתות דאז, זבולון המר, ביטל את בחירתה בשל היותה אישה, אך בג"ץ החליט להחזיר את שקדיאל למועצה.

מלבד פעילותה במחסום ווטש, כיהנה שקדיאל כחברת הנהלת האגודה לזכויות האזרח, ופעילה למען זכויות הבדואים ובמרכז סיוע לנשים בנגב.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew