התשובה לתוכנית הריגול של צה"ל ברשת: כולם כותבים כמו עוכרי ישראל

בעקבות החשיפה של תוכנית המעקב של צה"ל אחרי מה שכותבים אזרחי ישראל על הפגנות ופוליטיקה ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, ווטסאפ וטוויטר, ובצ'אטים, פורומים ובלוגים, מומלץ על דרך קלה ופשוטה לשבש את מזימת הריגול הצבאית.    

לפי תחקיר אתר "שיחה מקומית", מערכת הבטחון מסמנת כחשודים פוטנציאלים אזרחים שכותבים מילים כמו "הפגנה" או "חרם". לכן, הדרך היחידה להיאבק נגד תוכנית הריגול היא להפוך אותה ללא רלוונטית.

הכירו את מבצע "כולם כותבים כמו עוכרי ישראל כל הזמן". אם כולנו נכתוב בגלוי על מזימות להפגין, להחרים ולחתור תחת הציונות בכל פעם שאנחנו מעלים סטטוס, פוסט או ציוץ, המעקב אחרי תוכן הגולשים יהפוך לחסר טעם.

זה פשוט, רק צריך לאמץ את ההרגל לשלב זאת בכתיבה היומיומית שלנו ברשת. כך למשל, במקום לכתוב "בא לך להיפגש הערב?", אפשר לכתוב "בא לך ללכת להפגנה הערב?", ובמקום "תעשה לי ילד", אפשר לכתוב "תעשה לי חרם". בהצלחה!

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew