התשובה לאלימות משטרתית? בכל פעם ששוטר מכה מישהו – אמא של השוטר תקבל הודעה

האמן הרוסי דמיטרי מורוזוב יצר אבטיפוס של אלת שיטור, שבכל פעם שהשוטר מכה באמצעותה מישהו שולחת הודעת טקסט לאמא של השוטר: "אמא, הרבצתי לבן אדם".

ההמצאה, שפותחה על ידי האמן בתגובה לאלימות המשטרתית הגוברת ברחבי העולם, מבוססת על ההנחה לפיה גם לאנשים תוקפניים במיוחד אכפת ממה שאמם חושבת על התנהגותם.

"היות ששיטות הפיקוח המקובלת לא עובדות, פרויקט זה מציע את האימהות כמעוז האחרון של דרכי נועם ואחריות אנושיים", אמר מורוזוב. "אינני אקטיביסט, אבל אני כן חושב שאמנות יכולה לסייע לעצור את האלימות המשטרתית, או לפחות להגביר את המודעות אליה באמצעות אירוניה".

כאשר חיישן תנודה פייזו-אלקטרי שמותקן באלה מזהה מכה חזקה, הוא משדר אותו למחשב זעיר שמשגר הודעת סמס למספר טלפון קבוע מראש, שאותו לא ניתן להחליף.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew