נערה שברה בקבוק על ראשו של גבר ששלח לה ידיים

נערה בת 17 נשלחה לחמישה ימי מעצר בית לאחר ששברה בקבוק על ראשו של צעיר שהטריד אותה מינית וניסה לבצע בה מעשה מגונה בכוח, דיווח אתר ynet.

האירוע התרחש לפני מספר ימים במסיבת יום הולדתה של הנערה, שחגגה במועדון באחת מערי השפלה יחד עם חברותיה. מעדותה עולה כי בשלב מסוים נטפל אליה הצעיר, בשנות ה-20 לחייו, הטריד אותה מינית והחל להציע לה הצעות מגונות ואף שלח לעברה ידיים.

היא סיפרה במשטרה שלאחר שלא עזב אותה, תפסה באופן אינסטינקטיבי בקבוק זכוכית והכתה בראשו. כתוצאה מכך נגרמו לצעיר חתכים בראש והוא פונה לבית חולים, מורדם ומונשם, לאחר שאיבד דם רב. כעבור כמה ימי אשפוז, חל שיפור במצבו של הצעיר והוא שוחרר מבית החולים היישר לחקירה במשטרה.

הנערה נעצרה והובאה להארכת מעצר בבית משפט השלום לנוער באזור המרכז, אשר שיחרר אותה למעצר בית נוכח גילה ובגלל נסיבות האירוע. בחקירתו של הצעיר הוא הכחיש כל קשר לטענותיה ושוחרר בתום חקירה בתנאים מגבילים.

לא, לא הייתי מגדירה את זה בתור רצח. הוא לא אמר "לא"

לא, לא הייתי מגדירה את זה בתור רצח. הוא לא אמר "לא"

סנגורה של הנערה מסר בתגובה לאתר ynet: "בית המשפט קיבל את הטענה כי התקיפה נעשתה באופן ספונטני כדי לעצור את התוקף ולמנוע ממנו לבצע במרשתי מעשה מגונה בכוח. צר לי על מצבו הרפואי".

"בפעם הבאה שתשרוק לי (ברחוב), אני אשבור לך את השיניים". גרפיטי אנרכו-פמיניסטי בצרפת

"בפעם הבאה שתשרוק לי (ברחוב), אני אשבור לך את השיניים". גרפיטי אנרכו-פמיניסטי בצרפת

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew