הבנקאים גונבים את חופש הביטוי

שלטון ההון בלחץ, והבנקים הגדולים בישראל מפעילים את מלוא כובד משקלם כדי להשתיק את מחאת באים לבנקאים. אחרי שהצליחו לשכנע את בית המשפט לאסור על מובילי המחאה להתקרב לבכירי המערכת הבנקאית מחשש שיעליבו אותם, וגרמו לרשת החברתית פייסבוק לצנזר את עמוד באים לבנקאים (כלומר להוריד אותו), הגיעו נציגי שלטון ההון גם לגוגל ואילצו את החברה למחוק את באים לבנקאים מתוצאות מנוע החיפוש הפופולרי שלה.

חסימת הגישה לאתר האינטרנט של באים לבנקאים בוצעה על ידי גוגל לאחר שנמסר לחברה צו בית משפט. "אין ביכולתנו לפרסם את המסמך מכיוון שבית המשפט אסר לפרסמו", מסרה גוגל.

עם זאת, מחיקת תוצאות החיפוש של באים לבנקאים בוצעה רק במנוע החיפוש הישראלי של גוגל, וניתן למצוא אותן בחיפוש באתר Google.com, או לחילופין במנועי חיפוש אחרים כמו בינג ויאהו.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew