התראיין בטלוויזיה על אדוארד סנואודן אבל דיבר על גיבור "המספריים של אדוארד" – והמגישה בכלל לא שמה לב

מגישי טלוויזיה נוהגים לדקלם ללא מחשבה את המסרים הממוחזרים שמוכתבים להם בטלפרומפטר, והקומיקאי ג'ון הנדרן החליט להוכיח זאת בשידור חי.

בראיון שנערך עמו בערוץ הטלוויזיה האמריקאי HLN ב-30 בספטמבר 2015 בעקבות החלטת חושף תוכנית הריגול של ארה"ב, אדוארד סנואודן, לפתוח חשבון באתר טוויטר – החליט הנדרן כי במקום לדבר על סנואודן, הוא יתמקד בדבריו ראיון באיש אחר בשם אדוארד – הדמות הבדיונית שגילם השחקן ג'וני דפ בסרט "המספריים של אדוארד".

"ג'ון, טוויטר סגרו את החשבון של דאעש. מדוע אתה חושב שצריך לנהוג אחרת כלפי סנואודן?", שאלה אותו המגישה.

"הוא מבודד כל כך הרבה זמן. אנחנו צריכים להקשיב למה שיש לו לומר", ענה הנדרן. "אין ספק שהוא עלול היה להזיק למישהו במה שהוא עשה, אבל לנדות אותו מהחברה רק מכיוון שיש לו מספריים במקום ידיים, זה ממש מוזר. הרי אנשים לא חששו מפניו עד שהוא החל לגזום צמחים בכל מיני צורות עם המספריים שלו".

המגישה, שככל הנראה כלל לא הקשיבה לתשובתו של הנדרן, המשיכה בראיון עם שאלה נוספת על סנואודן. "עכשיו הוא מתגורר ברוסיה, ויש אנשים שטוענים שזה צבוע שסנואודן מצא מקלט ברוסיה שידועה בהפרות זכויות אדם".

"הנידוי שלו לחלוטין לא מוצדק", ענה הנדרן. "אנחנו מתייחסים אליו כמו אל חיה, מישהו שצריך לשים בהסגר. רק בגלל שהוא נוצר על ידי וינסנט פרייס בטירה על ראש גבעה, ובגלל שהוא לא מושלם. בגלל שיש לו מספריים במקום ידיים ובגלל שאין לו לב".

"אבל מה לגבי הבחירה שלו להתגורר במדינה כמו רוסיה?", התעקשה המראיינת.

"לאיזה מקום אחר הוא היה יכול ללכת?", ענה הנדרן. "נידינו אותו. נבהלנו מכך שהוא חורר מיטת מים עם להבי האצבעות שלו, וזה היה מוגזם מצדנו".

תגובה אחת

  1. Yaron
    אוק 04, 2015

    חחחח… אבל למה סנואודן? מה רע בסנודן?

    להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew