מה זה סאדו פוליטי?

בסרט "פה זה לא דמוקרטיה", ליעד חוסיין קנטורוביץ' – מלכת סאדו שמאלנית הדוגלת בזכויות אדם – מחנכת מחדש את עבדיה הצייתנים הנוטים לדעות ימניות ומלמדת אותם ערכי שמאל כמו חופש תנועה, צדק כלכלי וחלוקתי, דמוקרטיה ישירה וזכויות אדם, והכל באמצעי שליטה כמו השפלה, חינוך כלבים, כפיה, ושימוש בכאב. והכל בהסכמה!

ביום הבחירות לכנסת ליעד מחליטה להעביר לעבדיה את סשן הסאדו הפוליטי האולטימטיבי – בחוץ ובפומבי, תוך שהיא מחנכת אותם לגבי יסודות הדמוקרטיה. בסוף היא מכריחה אותם לקחת חלק בפרקטיקת הבדס"מ הגדולה ביותר – להצביע, אבל רק למפלגה "הנכונה", זאת שמשקפת את רצונותיה ועמדותיה ועומדת במנוגד לאלו של עבדיה. הציבור הרחב, שנמצא במרחב כעד, מגיב ומייצר אינטראקציה לסאדו הפוליטי ומעלה שאלות בדרכיו הלא צפויות.

אפשר לתמוך בפרויקט ובסרט דרך קמפיין קיקסטארטר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew